TV Programları

TV8 MasterChef 2020 10 aralık perşembe 118. bölüm fragmanı- Birbirlerine iple bağlandılar

MasterChef 2020 8 aralık 117. bölümde neler oldu, fragmanı. MasterChef 8 aralık salı 117. bölümde 25 bin TL ödül oyununu kim kazandı?

Cumartesi, pazar, pazartesi, salı, perşembe günleri izleyicisiyle saat 20:00 da TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef’de bakalım neler olmuş.

25 bin TL ödül için yarışan yarışmacılardan hem jüri hem de yarışmacı olmaları istendi. Her yarışmacı için bir tatlı seçildi ve yarışmacı tatlıyı yaparken diğer yarışmacıların jüri olarak tatlıya puan vermeleri istendi. 21 puan toplayan Barbaros 25.000 TL’nin de sahibi olmayı başardı.

  • Mavi takımda Barbaros, Sefa ve Serhat yarışıyor
  • Kırmızı takımda da Özgül, Emir ve Eray yarışmakta.

MasterChef 2020 10 aralık 118. bölüm fragmanı 

Düelloyu kazanan Sefa‘nın takımına kazandırdığı ödül ne? Mavi takımın avantajı, kırmızı takımın emniyet kemeriyle birbirlerine bağlanması olacak. Kırmızı takım böylece beraber çalışmakta zorlanacağı için yemek yapmakta zorlanacaklar ve bu da mavi takımın avantajına olacak. Malzeme almaya bile beraber gitmeye çalışmaları komik anlara sahne oldu. Bunun yanında tartışmaya bile başladıkları görünüyor. Perşembe akşamı menüsünde kara kış menüsü yapmaları isteniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu