Magazin

Türkiye’nin Genç Yıldızı Aleyna Tilki Kendisi Hakkında Çıkan O Haberlere Sonunda İsyan Etti: “Asılsız ve Yalan…”

Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından Aleyna Tilki, şarkıları, dansları, açıklamaları ve kazandığı iddia edilen paralarla uzun yıllardır magazin gündeminden düşmeyen simalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak geçtiğimiz aylarda Kerimcan Durmaz’la aynı gün çıkarttığı “Retrograde” şarkısıyla ilk defa İngilizce single çıkartan güzel şarkıcı, dünya starı olmayı kafasına koymuş olacak ki; yeni İngilizce şarkısı için hazırlıklara başladı bile.

Kardeşini Eleştirenlere Acımadı!

Bildiğiniz gibi Aleyna Tilki ne yapsa ne söylese olay olmayı başarıyor. Hatta geçtiğimiz aylarda Demet Akalın’ın diline düşen Aleyna Tilki, bir dönem yakın olduğu Demo’yla birden bire bozuşmuştu. Kendisine gelen olumsuz yorumlara aldırmadan yoluna devam eden güzel şarkıcı, önceki günlerde kardeşinin sosyal medyadan sert eleştirilere maruz kaldığını göre Aleyna Tilki, kardeşini korumak için şu sözleri söylemişti;

“Bana artık istediğiniz her yorumu yazabilirsiniz ama bazı gazetelerde kardeşim hakkında garip eleştiriler görüyorum. Ben 16 yaşımdayken beni kötü ruhunuza alet ettiniz, sıra kardeşim de mi? Pislikler. Gizli sapıksınız, sübyancısınız siz. Sizin derdiniz bitmez. Bilmiyor muyuz? Belli ki çocukluğunda fena hırpalanmış, hıncını çocuktan çıkarıyor. Ben de hırpalandım ama size benzemeyi seçmedim! Omurgasız değilim ben. İnandıklarımın her zaman arkasındayım.”

Sevgili Haberlerine İsyan Etti!

Kardeşine gelen eleştirilere sert bir dille yanıt veren Aleyna Tilki, bugün yeniden sosyal medyadan yaptığı bir açıklama ile olay olmayı başardı. Uzun süredir farklı farklı kişilerle sevgili olduğuna dair çıkan haberlere sitem eden Aleyna Tilki, Twitter üzerinden şu tweeti atarak sevgilisi olmadığını ifade etti; “Bir süredir Aleyna’nın sevgilisi şöyle böyle diye konuşuyorsunuz. Benim sevgilim falan yok. Ben bu çağın sevgili tabularını kabul etmiyorum. Beni birdaha herhangi birinin sevgilisi olarak konuşamazsınız. Asılsız ve yalan olmuş olacak çünkü.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu