Gündem

Türkiye İş Bankası Acil Nakit İhtiyaçlarını Kökten Çözüyor! Belgesiz Anında 50.000 TL’yi Hesaba Gönderiyor

Nakit ihtiyacının anlık olarak ortaya çıkması, sürekli karşılaştığımız bir durumdur. Olağan yaşam sırasında, çeşitli nedenlerle plan dışında olan giderler ortaya çıkar. Bazı durumlarda bu ihtiyaçları erteleriz ya da ertelemeden karşılayabilmek için çeşitli desteklere başvururuz. İş Bankası tarafından 50.000 TL limitli olarak sunulan Anında Kredi, böylesi acil nakit ihtiyaçlarında, süratle ihtiyacımızı giderebilmemizi sağlayan önemli bir avantaj sunuyor. Şubeye gitmeden başvurarak, onaylanması halinde hemen kullanmaya başlayabileceğimiz Anında Kredi, İş Bankası müşterilerine çok özel bir ayrıcalık sağlıyor.

Anında Kredi Nedir?

Herkese özel faiz oranıyla 36 ay vadede sunulan, en yüksek 50.000 TL kredi desteği, aynı zamanda 90 gün ödeme ertelemeli şekilde kullanabileceğiniz bir şekilde yapılandırılmış. İş Bankası müşterileri İşCep uygulaması, İnternet şubesi ya da ATM’ler aracılığıyla başvurularını hemen gerçekleştirebilir, tanımlı limitler bulunuyorsa anında onaylanan kredileri hemen hesaplarına yansır. Her gün ve her saat olmak üzere Anında kredi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası Anında Kredi başvurusunu şubeye gitmeden mobil bankacılık uygulaması, internet bankacılığı ya da ATM aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunun bankaya ulaşmasının ardından, onay süreci son derece hızlı bir şekilde gerçekleşir. Yine şubeye gitmeye gerek olmaksızın, hesabınıza yatırıla kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İşCep Mobil Bankacılık uygulaması, İnternet Bankacılığı ve ATM aracılığıyla, Krediler başlığı altında Anında Kredi başlığına ulaşarak başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurusu gerçekleştirirken, banka tarafından teminat ya da kefil ön koşul değildir. Ancak bankanın gerekli görmesi haline kefil veya teminat istemesi mümkün olabilir. Başvuruyla birlikte yapılan ön araştırmada, kredi puanı ve ödeme yeteneğine paralel bir şekilde, uygulana faiz ve vade oranı da kişiden kişiye değişir. Bu sayede herkese özel avantajlar oluşturulur.

Anında krediye ihtiyaç oluştuğunda günün her saatinde kolaylıkla ulaşabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun işçin yaptığınız başvuru sırasında verdiğiniz tüm kişisel bilgilerin doğu olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Yanlış ya da hatalı verilen bilgiler, kredinin onaylanma sürecinin uzamasına ve acil oluşan ihtiyacın bir an önce karşılanamamasına neden olabilir. Mutlaka bilgileri kontrol ederek bankaya iletmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu