TV Programları

Türev Uludağ Nasıl Zayıflarım 4. bölümüyle Exxen’de

Exxen platformunda yayını devam eden Nasıl Zayıflarım Reality Show programı kilo vermek isteyenlerin yaşadıkları zorlukları gün yüzüne çıkarıyor.

Nasıl Zayıflarım programı konusu nedir? 

Dünyayı Yiyen Adam lakaplı Türev Uludağ ünlü bir aşçıdır ve harika yemekler yapabilen bir şeftir. Amacı, 99 kiloya bir kaç ayda düşmeyi başarmak ama şu an 161 kg ağırlığındadır. Hem yemek yemeyi seven ve hem de güzel yemekler yapabilen aşçı Türev Uludağ’ın zorlu yolculuğunu konu alan program tüm kilo vermek isteyenlere yol gösterebilecek bir program olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunculuğunu; Türev Uludağ, Atakan Arslan ve Can Bayık‘ın yaptığı Nasıl Zayıflarım programı Exxen platformunda yayına girdi. 5 derecelik havuz suyuna girerek, boks yaparak, koşarak kilo vermeye çalışıyor ama diğer yandan da fazla yemek yemekten geri durmuyor. Her şeye rağmen bu zorlu yolda amacına ulaşabilecek mi?

Türev Uludağ kimdir?

Daha önce TV 360 da yemek programı da sunan ünlü aşçı şef Türev Uludağ, 1987 Adana doğumlu ve 184 cm boyunda. Uludağ Üniversitesi Turizm bölümü mezunudur.

Halen memleketi Adana’nın Pozantı ilçesinde kendisine ait reçel üretim tesisi bulunmakta ve İstanbul Beşiktaş ilçesinde reçel ağırlıklı restoranında reçel çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu