Sinema

Tuba Büyüküstün Netflix Dizisi Çekimleri Başlıyor! Dizide Kimler Oynayacak?

Netflix dizisinde Tuba Büyüküstün'ün partneri kim olacak merak ediliyor. Netflix dizisinin çekimleri ne zaman başlayacak?

Tuba Büyüküstün’ün Netflix projesinde oynayacağı açıklanmıştı. Dizinin ne zaman ekrana geleceği konusunda bilgi verilmezken, oyuncu kadrosuyla ilgili açıklamalar yapıldı. Çeşitli kaynaklara göre Tuba Büyüküstün’ün partneri henüz belli olmadı. Ancak birkaç oyuncu aday olduğu biliniyor. Bakıldığında, dizide 3 kadın karakterin oynaması gerekmekte. Bu yüzden en az iki kadın oyuncu ile daha görüşme halinde oldukları belirtildi. Peki diziye katılması muhtemel kişiler kimler? İşte Netflix dizisiyle ilgili detaylar…

Büşra Pekin Netflix’te!

Büşra Pekin ve Algı Eke’nin dizide oynayacağı iddia ediliyor. Görüşmeler sürüyor ve iki oyuncunun Tuba Büyüküstün’ün partneri olabileceği kaydedildi. Sefirin Kızı dizisindeki Mavi karakterini canlandıran ünlü oyuncunun, bu performansı yeni dizisinde de göstereceği biliniyor.

Çekimler Ne Zaman Başlayacak?

Tuba Büyüküstün’ün başrolde oynadığı dizinin çekimleri 1 Temmuz’da başlayacak. Çekimler ve set buluşması bu tarihten itibaren gerçekleşecek. Diziyle ilgili büyük bir beklenti var. Netflix’te yayınlanacağı için ortaya kaliteli bir yapım çıkması bekleniyor. Ayrıca dijital platformda çekilen dizilerin ne kadar kaliteli olduğunu az çok biliyorsunuzdur. Tuba Büyüküstün gibi bir oyuncunun böylesine projeler dahil olması, izleyiciler açısından büyük şans. Yayın tarihi oyuncu kadrosu belirlenip çekimler tamamlandıktan sonra açıklanacaktır. Şu an için bekleyiş devam edecek. Ardından duyurular yapılacak ve Netflix’in heyecanlandıran projesi hayata geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu