Dizi Haberleri

TRT 1’de Bir Dönem Sona Erdi! Payitaht Abdülhamid Artık Yok!

Payitaht Abdülhamid dizisinin finalinde set ekibi beraber yemek yedi. TRT 1'de Payitaht Abdülhamid final yaptı ve ekranlara veda etti.

Yıllardır ekranda olan ve izleyicilerin severek izlediği Payitaht Abdülhamid dizisi final yaptı. Dizi final yaparken tüm set ekibi toplandı ve son defa beraber yemek yedi. Dizinin neden sona erdiği merak ediliyordu. TRT 1’de genellikle yüksek reytingli diziler görmeye alıştık. Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Uyanış Büyük Selçuklu ve Teşkilat gibi diziler reytingleriyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda hikayesi de beğenilen diziler arasında bir yapım vardı ki son zamanlarda izlenme sıkıntısı çekiyordu.

Payitaht Abdülhamid Reytinglere Yenik Düştü!

Payitaht Abdülhamid dizisi düşük reytingler almaya başlamıştı. Dizinin geçmiş sezonlardaki gibi yüksek reyting aldığını göremiyorduk. Haliyle TRT 1 ve yapımcı arasında geçen konuşma sonunda dizi için final kararı verildi. Final tarihi geldiğinde ise dizi seti toplanarak yemek yedi. Duygusal bir veda ile Payitaht Abdülhamid’e veda edilmiş oldu.

Final Pastası Kesildi!

Payitaht Abdülhamid dizisi için toplanan set ekibi, yemekten sonra pasta kesti. Pasta adeta dizinin final pastası oldu. 5 yıldır yayınlanan dizinin sürpriz şekilde final yapması izleyicileri üzse de geride güzel hatıralar bıraktı. Şimdi ise dizinin oyuncuları farklı projelerle tekrar izleyici karşısına çıkacak. Başrol oyuncularına ve diğer isimlere teklifler yağıyor. Bakalım hangi dizi veya filmlerde oynayacaklar yakın zamanda oyuncularla ilgili gelişmeler yaşanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu