Dizi Haberleri

TRT 1 Teşkilat Dizisi İsrail ile Anlaştı! Teşkilat Yurt Dışında Yayınlanacak!

Teşkilat dizisi artık yurt dışında yayınlanıyor. Teşkilat İsrailli medya grubu ile anlaşma yaptı.

Teşkilat dizisi, yüksek reyting oranlarına sahip bir yapım. TRT 1’de yayınlanıyor ve izleyiciler severek izliyor. Diziyle ilgili gelen haber herkesi sevindirdi. Çünkü Teşkilat dizisi artık İsrail’de de yayınlanacak. Dünyaya yayılan dizinin pek çok ülkeden teklif aldığı belirtiliyor. Yakın zamanda farklı ülkelerle de anlaşma sağlanabilir. Peki İsrail’de nerede yayınlanacak?

Teşkilat Dizisi İsrail’de Yayınlanıyor!

Teşkilat dizisinin anlaşma yaptığı CHAI grubunun dizinin bölümlerini İsrail’de yayınlayacağı öğrenildi. Böylelikle dizinin ilk yurt dışı anlaşması imzalanmış oldu. Yüksek reyting almasının yanı sıra böylesine bir anlaşma ile gelirine gelir katan dizi ve kanal, önemli başarı elde etti. Anlaşmadan TRT 1’e de pay düşecek mi merak ediliyor. Teşkilat dizisi bu anlaşma sayesinde yurt dışının kapılarını açmakla kalmadı. Ayrıca dizinin en az birkaç sezon süreceğinin sinyalini de vermiş oldu.

Teşkilat Başka Hangi Ülkelerde Yayınlanacak?

Teşkilat dizisinin yayınlanacağı ülkeler arasında kesin bir bilgi olmasa da Asya ve Latin Amerika kıtalarından çeşitli tekliflerin olduğu bilgisi geldi. Anlaşma sağlanması durumunda onların da duyurulacağı biliniyor. Başrollerde oynayan Çağlar Ertuğrul, Mehmet Usta, Mesut Akusta, Deniz Baysal Yurtcu’nun güzel performans sergilemesi diziye olumlu etki etti. Ancak senaryonun ne kadar kaliteli olduğunu da hiçe saymamak gerek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu