Dizi HaberleriFragmanGündem

TRT 1 Teşkilat dizisi 25 Nisan 8. yeni bölüm özeti ve tanıtımı: Mete Başkan öldü mü?

Teşkilat dizisi bu hafta var mı? Teşkilat kaçıncı bölüm? Teşkilat yeni bölüm ne zaman? Sorularının cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

“Bu vatan yaşasın diye, bu bayrak dalgalansın diye birileri kendi hayatından vazgeçmek zorunda” düsturuyla yola çıkan teşkilat üyeleri, yeni bölümde tehlikenin göbeğine dalıyor. Teşkilat dizisi 8. yeni bölümü 25.04.2021 Pazar günü saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında karşınızda olacak.

Teşkilat 25 nisan 8. bölüm özeti; Mete Başkan Öldü mü?

Mete Başkan’ın vurulmuştu ve hastanede yaşam savaşı veriyordu. Yeni bölüm fragmanından, Mete Başkan’ın öldüğünü görüyoruz. Yoksa bu da Teşkilat’ın planlarından biri mi? Öldü gösterip Başkan’a bundan sonra gelebilecek tehlikeleri savuşturmak mı istiyorlar, izleyip göreceğiz.

Kasım’ı yakalayıp, Zayed Fadi‘nin içinde olduğu kirli örgütü çökertebilmek için Napoli’ye gitme görevi verilen Zehra ve Serdar ikilisini yine çok zorlu bir görev beklemektedir. Napoli’de pazarlık yapıp Kasım’ı almayı başarabilecekler mi hep birlikte izleyip göreceğiz. Zira uçakla giderken uçağın kontrolünün kaybedilmesi de yine Fadi’nin bir oyunu mu?

Mete Başkan diziden ayrıldı mı? Teşkilat Mete Başkan gerçek ismi ne? Teşkilat Mete Başkan kimdir?

Gerçek ismi Mesut Akusta olan tecrübeli oyuncu Teşkilat dizisinin 7. bölümünde vurulmuştu. O andan itibaren öldü mü diye merak edenlerin yanında Teşkilat Mete karakteri kim, diziden gerçekten ayrıldı mı? soruları çok soruldu. Biz de araştırdık, bakın kimmiş!

Yukarıdan da bahsettiğimiz gibi gerçek ismi mesut Akusta olan oyuncu 1964 Konya doğumludur.  Ama lise öğretimi dahil Ankara eğitim gördü. Daha sonra Fakülte yılları başladı. Sanat Fakültesi mezunudur. Şafak Özbir ile evlidir. İlk sineması; Yanlış Saksının Çiçeği idi. Oynadığı diğer dizi ve filmler:

  • Her Şey Çok Güzel Olacak (Komedi, 1998).
  • Eylül Fırtınası (12 Eylül darbesinin bir çocuğun gözünden görünüşü, 1999).
  • Filler ve Çimenler (ödüllü film, 2000).
  • Ezel dizisi (2009).
  • Kurtlar Vadisi Pusu (2009- 2011).
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO, Natocu rolünde oynadı, 2017- 2018).
  • Börü filmi (polisiye-dram, 2018).
  • 7. Koğuştaki Mucize (Dram filmi, 2019).
  • Babil (Süleyman karakteri, 2020 filmi). oynadığı dizi ve filmlerden bazılarıdır.

TRT 1 de bu akşam yayınlanacak dizi ve programların listesi için ziyaret edebilirsiniz.

Teşkilat 9. bölüm özeti ve fragmanı yazımız yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu