Fragman

TRT 1, Masumlar Apartmanı 37. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

TRT 1'de farklı konusuyla dikkatleri epey çeken dizisinin sezon finali yapması izleyicisini üzdü. Masumlar Apartmanı yeni sezon ne zaman başlayacak soruları şimdiden sorulmaya başlandı bile.

TRT 1‘in en sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı‘nın sezon finali yapması sevenlerini derinden üzdü. Safiye’nin aşk acısını dindirememesi, Han‘ın istese de takıntılarından kurtulamaması, İnci‘nin aşk ile vicdanı arasında git-gel yapması, Naci‘nin Safiye‘sine kavuşamaması, Gülben‘in aşk arayışları nihayet bulmadan sezon finaline girmesi içimizde burukluk yapmadı değil. Ama sezon final bölümünde yaramıza bir nebze de olsa su serpeceğini düşünmüyor da değiliz.

Masumlar Apartmanı sezon finali 08.06.2021 Salı günü TRT 1’de

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezonda da devam etmesini elbette ki TRT 1 izleyicilerinin hepsi de istiyordur. (Belki bu son bölümde yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuna bir cevap bulabiliriz). O nedenle bu son bölümde de bazı olayların nihayete kavuşacağını düşünmüyoruz. Yeni sezona çözülmesini umacağımız açık noktalar ve soru işaretleriyle dizinin sonlanacağını düşünüyorum.

Masumlar Apartmanı 37. bölüm özeti

Han’da artık annesinin hayalini görmeye başlaması onu derinden etkilemeye başlar ve delirecek gibi olur. İnci’nin de hamile olması onu Han’a daha fazla bağlayacak ama öğrendikleriyle çekip gitmesi zorlaşacak.

Masumlar Apartmanı 37. bölüm sezon finali 1. fragmanı


Esat Gülben’in ayıplı sırrını öğrenince bakım ne yapacak. Naci’nin ise Safiye’ye sarılarak vedalaştığını görüyoruz..


Masumlar Apartmanı 37. bölüm sezon finali 2. fragmanı

Duygu dolu yeni bölüm bu akşam saat 20:00’de TRT 1’de. İyi seyirler.

Kaynak: TRT 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu