Dizi Haberleri

Tozkoparan İskender Dizisi Final Yapmıştı Ama Devam Edeceğini Açıkladı!

Tozkoparan İskender dizisi final bölümüyle ekrana gelmişti. Final yaptığı belirtilen dizinin yeni bölümü yayınlanacak.

TRT 1’de yayınlanan ve sezon finali yapan Tozkoparan İskender dizisinin yeni bölümleri yayınlanacak. Alınan bir karar ile yaz aylarında dizinin özel iki bölüm yayınlayacağı ortaya çıktı. Peki Tozkoparan İskender’in yeni bölümleri ne zaman başlıyor?

Tozkoparan İskender Özel Bölümleri Yayınlanacak!

30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel TRT 1’de Tozkoparan İskender’in yeni bölümü yayınlanacak. Bu bölüm bayrama özel olacağı için izleyiciler çok heyecanlandı. Çocukların da ekrana kilitleneceği bu dizide neler yaşanacağı merak ediliyor. Ayrıca bir diğer bölüm de Malazgirt Zaferi’ni kutlamak için yapılacak.

Malazgirt Zaferi’nde Özel Bölüm!

Malazgirt Zaferi ile Anadolu topraklarına giren Türkler, burada sağlayacakları hakimiyeti garanti altına almıştı. Bu zafer aradan geçen yaklaşık 1000 yıla rağmen hala kutlanmaktadır. Çünkü şu an içinde bulunduğumuz toprakların temeli bu muharebe sayesinde atılmıştır. Sultan Alparslan’ın Bizans İmparatoru Dyojen’i yendiği savaştır.

Tozkoparan İskender Yeni Sezonu Ne Zaman?

Tozkoparan İskender dizisinin yeni sezonu Eylül – Ekim ayları arasında yayınlanacak. Böylelikle sevilen dizinin yayın hayatına devam edeceği belirtiliyor. Ancak bu esnada özel günlerde de bu diziyi izleyebileceğiz. Çocukların da severek takip ettiği dizi, yayın hayatına çok fazla ara vermeden devam ediyor. Öyle ki dizi yaz aylarında bile ekrana geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu