Magazin

Tövbe Estağfurullah: Demet Akalın’ı Koltuğundan Eden Seda Sayan Elon Musk’la Aynı Listede Yer Almayı Başardı!

Sonunda bunu da gördük! Son olarak Kanal D’de Gelinim Mutfakta programıyla karşımıza çıkan Seda Sayan, Space X, Tesla, OpenAI gibi şirketlerin kurusucu Elon Musk’la aynı listede yer almayı başardı. Helal olsun Kadırgalı Seda’ya! Buradan taaa Amerika’daki adamla aynı listede yer alabiliyor. Bugün Instagram hesabında “Türk gençlerinin örnek aldığı isimler” listesini yayınlayan Seda Sayan alt sıralarda olsa da; listeye girmeyi başardı. Listenin zirvesindeki isim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olurken, ikinci sırada ise dünyaca ünlü milyarder Elon Musk yer alıyor.

Kavga Bitmedi!

Bildiğiniz gibi Seda Sayan ve Demet Akalın arasında geçtiğimiz aylarda büyük bir kavga başlamıştı. Star TV ekranlarında yayınlanan Alişan ve Demet Akalın’ın sunuculuğu üstlendiği programın final bölümünün ekrana gelmesinin ardından Seda Sayan aynı gün içinde; Star TV ile anlaşma yapınca ortalık karıştı. Demet Akalın’dan block yiyen Seda Sayan ise Instagram hesabından kendini korumayı ihmal etmedi elbette; “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!”

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 28 nisan çarşamba kazanan kim (1)

Demet Akalın ise bu sözlerinde altında kalmadı; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

Elon Musk Seda Sayan’la Aynı Listede!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi

Bu kavganın sonunda ise Demet Akalın, Seda Sayan’a bilenmiş olacak ki Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğu üstlenmekten geri durmadı. Seda Sayan’ın el attığı her konuya girişeceğinin sinyalini veren Demet Akalın’ın dahil olmayacağı bir liste var! 15 – 30 yaş aralığındaki gençlerle yapılan bir araştırmaya göre; en çok örnek alınan kişiler ortaya çıktı. Listenin zirvesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yer alıyor. İkinci sırada ise Elon Musk var! Listenin sonlarına doğru baktığımızda Seda Sayan’ın ismini görüyoruz. Evet Seda Sayan ve Elon Musk’ın aynı listede yer alması herkesi çok şaşırttı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu