Sinema

Tom Cruise, Top Gun Filminin Devam Filmini İstememiş

ABD’li usta yönetmen Joseph Kosinski, yıldız aktör Tom Cruise’un Top Gun’ın devam filmini çekmek istemediğini, onu ikna etmek için epey çaba sarfettiklerini açıkladı. Bilindiği üzere Joseph Kosinski’nin yönetmenliğini yaptığı 1986 yapımlı Top Gun filminin devam hikayesi olarak geçtiğimiz günlerde “Top Gun: Maverick” filmi vizyona girmişti. Daha ilk günlerinden hasılat rekorları kıran ve alanında ilk sıraya yerleşen filmde Tom Cruise’un canlandırdığı Mitchell, özel bir göreve geçi pilotları eğitiyordu.

Yönetmen Kosinski, tam 36 yılın ardından devam filmi için oyuncularla görüşme aşamasında Tom Cruise ile görüşebilmek için Fransa’nın Paris kentine gittiğini söylerken, Mission Impossible çekimleri için Paris’te bulunan Tom Cruise’un set planı dolayısıyla görüşmek için sadece 30 dakikasının olduğuna dikkat çekti.

Tom Cruise, Top Gun Devam Filmini İstemedi

Pariste Tom Cruise’un bir başka Top Gun filmini çekmek istemediğini söylediğini belirten Kosinski, bu durumun kendisi için zor olduğunu; o filmi çekebilmek için ellerindeki tek isim olan Cruise’a bu filmi neden çekmeleri gerektiğini anlatmak zorunda olduğu, ikna için sadece 30 dakikasının bulunduğunu açıkladı.

top gun maverick tom cruise

Nihayet Tom Cruise’u ikna etmeyi başardığını ifade eden Joseph Kosinski, ünlü aktörün telefonunu alarak direkt olarak Paramount Pictures’i aradığını ve bir Top Gun filmi daha çekeceğiz dediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu