Gündem

Tom Cruise Covid-19 tedbirsizliğine kızdı açtı ağzını yumdu gözünü!

Mission Impossible 7 (Görevimiz Tehlike 7) dizisi çekiliyordu. Başrol oyuncusu Tom Cruise, setteki arkadaşlarının korona virüs önlemlerine karşı tedbirsiz davrandıklarını ve önlem almadıklarını görünce çok sinirlendi.Tom-Cruise-Covid-19-yuzunden-arkadaslarina-sinirlendi

Filmin 7 bölümünün çekimleri İtalya’da başlamış ama Pandemiden dolayı ara verilmişti. 58 yaşındaki yakışıklı film yıldızının öfkesine yenilip ağıza alınmayacak sözler sarf ettiği ses kayıtları basına da sızmıştı. “Bir daha bunu yaptığınızı görürsem hepiniz defolup gidersiniz” dediği işitildi.

Tom Cruise görevimiz tehlike 7 Covid-19 yüzünden arkadaşlarına öfkelendi

Tom Cruise ne dedi? Çalışan set arkadaşlarına yönelik “Sen de, sen de ve sen… Bir saha bu lanet şeyi yapmayacaksınız. Özür dilemek yok.. Onu, endüstri bittiğinde evlerini kaybedenlere söylersiniz.. Biz bu lanet filmin çekimlerini durdurmayacağız. Sayemizde Hollywood çekimlere döndü. Binlerce kişiye iş yaratıyoruz” şeklinde bağırdığı duyuluyor.

Kendisi de çekimlerde maskesini çıkartmadığı görülen yıldız oyuncunun daha önce, Covid-19 nedeniyle kendi kasasından 500 bin sterlin harcayıp film seti çalışanlarını korumak için gemi kiraladığı da çok konuşulmuş ve gündem olmuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu