TV Programları

Tolgshow’un Eski Bölümleri Exxen’e Yüklendi!

Daha önce izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için Tolgshow tüm bölümleri ile şimdi Exxen platformunda! Tolgshow’un yeni bölümlerini platformda iki haftalık periyotta yayınlamaya devam eden dijital içerik servisi, eski bölümleriyle de nihayet izleyicisini buluşturdu. İşte ayrıntılar…

İlk bölümü 2017 yılında başlayan skeç ve talk show karışımı özgün formatlı Tolgshow programı şimdi tüm bölümleriyle Exxen platformuna yüklendi. Usta komedyen Tolga Çevik tarafından sunulan, Fırat Doğu Parlak‘ın yönetmen rolüyle sesini aktardığı ve Özer Atik, Sarp Bozkurt, Suzan Kardeş gibi yıldız isimlerin kadroyu renklendirdiği komedi gösterisi, tüm arşivini şimdi dijitale kazandırdı. Siz de hemen Tolgshow’un eski bölümlerini izlemek için Exxen’e girip Tolgshow Unutulmayanlar sayfasına tıklayarak 26 bölümlük içeriği dilediğiniz gibi izlemeye başlayabilirsiniz!

Fox TV ekranlarında iki sezon boyunca devam eden, 26. bölümü ile televizyonlara ara veren ve turneler yaparak şehir şehir, hatta ülke ülke dolaşan gösteri, 1 Ocak tarihinden itibaren Tolgshow Filtresiz adı altında Exxen servisinde yeniden ekranlara gelmeye başlamıştı. İlk bölümünde İbrahim Büyükak, ikinci bölümündeyse Aslı Enver‘i konuk eden gösteri, iki haftalık periyotta izleyici karşısına çıkmayı sürdürüyor.

Tolgshow’un Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

‘Arkadaşım’ mahlası ile müthiş bir enerji ve komik maceralarıyla ‘Yönetmen’ karakterinin karşısına çıkan, ikilinin renkli atışmalarını izlediğimiz sahne şovu şu anda dijital bir platformda yayınlıyor. Tolgshow Filtresiz 3. bölümü için Exxen tarafından henüz kesin olarak bir tarih gelmese de iki haftada bir yeni bölümü çıkan programın 28 Ocak 2021 Perşembe günü ekrana gelebileceği tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu