FragmanTV Programları

Tolgshow Filtresiz yeni bölümüyle Exxen’de – 6. bölüm tanıtımı

Exxen’de yayın hayatına devam eden komedi show programı Tolgshow Filtresiz 6. yeni bölümü yayına girdi. Tolgshow Filtresiz 6. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Tolga Çevik‘in oynadığı, Fırat Parlak‘ın dış ses olarak yönettiği Tolgshow Filtresiz komedi programı 6. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Günümüz dizilerin önemini konu alan yeni bölümünde izleyiciyi gülmekten kırıp geçiriyor.

Dış ses Fırat Parlak kimdir?

Tolgshow Filtresiz komedi programında dış ses olarak yönetmenlik yapan Fırat Parlak 1984 Tekirdağ Çorlu doğumludur. Tam ismi Fırat Doğu Parlak‘tır. Arkadaşım Hoş Geldin (2014) ve Komedi Dükkanı (2007) komedi programlarında da dış ses olarak görev yapmıştır. İstanbul’a Konservatuvar eğitimine gelene kadar Tekirdağ’da okudu. Dış ses olarak komedi programı olan Komedi Dükkanı programının patenti de yine kendisine ait. Başka dizilerde görev almadı mı? Aldı tabi. TRT1 aile dizilerinden Cümbür Cemaat ve Mert ile Gert dizilerinin de yönetmen koltuğuna oturmuştu. Burcu Kara ile 2016 da evlenmiştir. 2018 de Nurgül Yeşilçay ve Hamdi Alkan ile birlikte Geleceğin Starı yarışma programında jüri olarak görev yapmıştır.

Exxen‘de yayınına devam eden Uzman Psikolog Gökhan Çınar ile Katarsis X-TRA‘nın yeni bölüm konuğu Özgür Karabulut konumuzu da okumanızı tavsiye ederiz. Özgür Karabulutun hayat hikayesi sizleri de duygulandıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu