TV Programları

Tolgshow Filtresiz 3. Bölümü ile Yayında!

Tolga Çevik ve Fırat Doğu Parlak tarafından hazırlanan Tolgshow Filtresiz yeni bölümü ile Exxen platformuna geldi! İki haftada bir ekranlara gelen komedi programı yine izleyicilerine oldukça eğlenceli anlar yaşattı. İşte detaylar…

2017 yılında FOX TV ekranlarında iki sezon 26 bölüm boyunca ayakta kalan Tolgshow programı 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformuna transfer olmuştu. İlk bölümünde İbrahim Büyükak, ikinci bölümdeyse Aslı Enver‘i misafir eden komedi şovu şimdi yeni bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı.

İki haftada bir ekranlara gelen Tolgshow Filtresiz 3. bölüm için herhangi bir ünlü konuk ağırlamazken, yine de kahkahalar atacağınız, gülmekten yerlere düşeceğiniz hikayesiyle Arkadaşım, Yönetmen ve Minik‘in keyifli hikayesini kameralara aktardı. Yeni bölümü bugün platforma gelen içerik daha şimdiden çok sayıda insan tarafından seyredildi ve sosyal medya üzerinden olumlu görüşlerle karşılandı.

Tolshow Filtresiz’in 4. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Tolga Çevik tarafından sunulan ve Fırat Doğu Parlak, Özer Atik, Suzan Kardeş gibi kendi alanlarında başarılı isimleri bir arada seyrettiğimiz Tolgshow Filtresiz iki haftada bir Exxen platformunda yayınlanıyor. Yeni bölümü bugün yayınlanan programın 4. bölümünü ancak 11 Şubat tarihinde görebilmiş olacağız.

Ancak iki hafta kadar beklemek istemeyen Exxen kullanıcıları için platforma bu hafta Tolgshow’un eski bölümlerinin eklendiğini hatırlatmakta fayda var. Tolgshow Unutulmayanlar adıyla yayınlanan içerikte 26 bölümlük arşivin tamamına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu