Fragman

Tolgshow Filtresiz 20. bölümüyle Şimdi Exxen’de: Ormancı olan Arkadaşım kestiği ağacın altında kalıyor!

Exxen'de yayın hayatına devam etme kararı alan Tolgshow Filtresiz Cuma günü 20. yeni bölümünü dijital platforma yükledi.

Exxen dijital platformunda her Cuma yeni bölümleriyle izleyicisini gülmekten kırıp geçiren Tolgshow Filtresiz komedi programı yeni bölümüyle şimdi Exxen’de. Sahne arkasından Fırat Doğu Parlak’ın ‘dış ses’ olarak, Tolga Çevik’in de ‘Arkadaşım’ olarak beraber sundukları Tolgshow programı yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Ön izlemede; Arkadaşımın ormancılık yaparken kestiği bir ağacın üzerine devrilmesiyle zor anlar yaşadığı görülmekte. Yoldan geçenlerden yardım istemesinden başka sesini duyuracağı kimse olmayan Arkadaşım, bu durumdan mutlaka kurtulacak ama önemli olan seyirciyi ne kadar güldüreceği!

Bir önceki Tolgshow Filtresiz 19. bölümde neler olduğunu bir hatırlayalım isterseniz. Arkadaşım, yazlığa gelmek isteyenlere ev kiralayan bir emlakçı rolünü üstlenmişti. Seyircilerin arasından Furkan ve Eliza‘nın yardımcı olarak  konuk edildiği programda çiftimiz, balayına çıkmışlardı.

Keyifli bir bölüm daha sizleri bekliyor. Sizde Exxen’e üye olup hem geçmiş programlarını hem de yayınlanır yayınlanmaz yeni bölümleriyle Tolgshow Filtresiz programını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu