TV Programları

Tolgshow Filtresiz 2. Bölümüyle Exxen’e Geldi!

Tolga Çevik ve Fırat Doğu Parlak tarafından hazırlanıp sunulan Tolgshow Filtresiz yeni bölümü ile Exxen’e geldi. Daha önce Fox TV ekranlarında yayınlanan program, bu sezon dijital platforma transfer olmasıyla birlikte Acun Ilıcalı’nın video servisinde izleyicilerini güldürmeye devam ediyor. İşte Tolgshow’un 2. bölüm detayları…

Yeni yılda yayın hayatına başlayan yerli internet televizyonu servisi Exxen, genç seyircinin ilgisini çekebilecek çok sayıda dizi, belgesel ve program hazırlıyor! Bunlar arasında en dikkat çekici yapımlardan biri ise Tolga Çevik’in geçtiğimiz yıllarda Fox TV kanalında hazırlayıp sunduğu Tolgshow programı olmuştu. Tolgshow’un yeni bölümleri şu anda Exxen’de izleyicisiyle buluşurken, kahkaha hız kesmeden sürüyor.

Tolgshow’un Yeni Bölüm Konuğu Aslı Enver Oldu!

25 Film yapımcılığında ekranlara gelen Tolgshow Filtresiz 2. bölümü itibariyle başarılı oyuncu Aslı Enver’i konuk alıyor. Enver, televizyonlarda rol aldığı dram odaklı projelerinin yanı sıra hayranlarına bu kez iyi bir komedi yeteneği olduğunu ispatlamakta. Her zamanki gibi Fırat Doğu Parlak, Minik lakaplı müzisyen Özer Atik ve Suzan Kardeş‘in de içinde bulunduğu kadro, bu bölümde izleyenleri geçmişe götürüyor.

Tolgshow Filtresiz son bölümü ile seyircisini 1800’lü yılların Fransa’sına, Paris’e yolculuğa götürüyor. Arkadaşım mahlaslı Tolga Çevik, bir hırsızlık vakasını çözmek için iş başına çıkıyor.

Her hafta Perşembe günleri yeni bölümleri Exxen uygulamasına ekrana gelen Tolgshow Filtresiz 1 ve 2. bölümleri ile şu anda izlemek isteyenler için platformda bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu