TV Programları

Tolgshow Filtresiz 1. Bölümü ile Şimdi Exxen’de!

Usta komedyen Tolga Çevik ve Fırat Parlak tarafından hazırlanan Tolshow programı yeni bölümleri ile Exxen’e geçiş yaptı. Daha önce geçtiğimiz yıllarda Fox TV ekranlarında gösterilen program ikinci sezonunun sonunda ekranlara veda etmiş ve bir müddet uzaklaşmıştı. Şimdi yeniden kahkahalarla dolu bölümleriyle sevilen komedi gösterisi izleyicileriyle buluştu!

Konuşanlar, Şeref Bey, Hükümsüz, İşte Bu Benim Masalım, Öğrenci Evi ve daha pek çok başarılı içeriği ile yeni yılda iddialı bir giriş yapan yerli streaming platformu Exxen şimdiden çok sayıda abone elde etmeyi başardı. Reklamlı ve reklamsız izleme paketleriyle 9,99 TL ya da 19,99 TL‘lik iki ayrı paket seçeneği sunan dijital servis; tamamıyla bedava olarak hizmet veren Gain gibi güçlü bir rakibe karşı yine de ilgi odağı oldu.

2003 yılında ekranlara gelen efsane çocuk dizisi Sihirli Annem‘i yeniden hayata geçiren dijital platform, bunun yanı sıra Tolga Çevik’in unutulmaz serisi Tolgshow‘u da tekrar başlattı. Doğaçlama skeç gösterisi ve talk show formatlarını bir arada harmanlayan Tolga Çevik, Fırat Doğu Parlak’ın eğlenceli sunumuyla yaklaşık üç senelik bir aradan sonra yine hayranları karşısına çıktı.

Tolgshow Filtresiz’in İlk Konuğu İbrahim Büyükak Oldu!

Artık sansürsüz olarak internette yayınlanmaya başlayan Tolgshow Filtresiz programı 1. bölümü ile sevilen oyuncu İbrahim Büyükak‘ı ağırladı. Her zamanki gibi yine kahkahalarla geçen bu bölümde Tolga Çevik, Fırat Doğu Parlak ve Özer Atik eşsiz birer performans sergiledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu