TV Programları

TikTok Fenomeni Olunca 24 Yıllık Eşini Bırakıp Başkasıyla Kaçtı!

24 senelik evli olan ve 7 çocukları olan TikTok fenomeni kadın, başka bir adamla kaçarak şok etti. Müge Anlı canlı yayına bağlandı ve her şey itiraf etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına TikTok fenomeni kadın damgasını vurdu. Fenomen olduktan sonra eşini terk eden kadının kime gittiği merak ediliyor. Ali Biryan 24 yıllık eşinin kendisini terk ettiğini açıkladı. Eşini çok sevdiğini belirtti ve neden böyle bir şey yaptığına anlam veremedi. Fenomenliğin ilişkilerine ciddi ölçüde zarar verdiğini söyledi.

Kime Kaçtığını Kızlarına Söylemiş

İlknur Biryan, kızlarına Eşref Temur’a kaçacağını söyleyerek babalarının kendisine ulaşmamasını da eklemiş. Hal böyle olunca Ali Biryan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıktı. Başına gelenleri anlattı ve yardım istedi. Karısını çok sevdiğini belirterek canlı yayında çağrıda bulundu. İzleyiciler eşine karşı sevgi beslemeye devam eden adama karşı şaşkınlıkla baktı. Eşinden bir yanıt geldi mi merak ediliyor.

İlknur Biryan Canlı Yayına Bağlandı!

İlknur Biryan, Eşref Temur’a kaçtığını kabul ederek eşini şikayet etti. Kaçmasının nedeninin eşi olduğunu savundu. Ayrıca kaçtığı kişiyi de güvendiğini belirtti. Durumlar böyleyken, 7 çocuğunu ve 24 yıllık eşini bırakarak giden İlknur Biryan ile ilgili neler yaşanacak merak edildi. Eşini terk ederek suçu da ona atması dikkatlerden kaçmadı. İki isim arasındaki sorunun nasıl çözüleceği bilinmiyor. Evli bir kadınla kaçan Eşref Temur ise konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu