Dizi HaberleriFragman
Trend

The Terminal List Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Marvel yıldızı Chris Pratt'li Amazon dizisi The Terminal List'ten ilk fragman nihayet yayınlandı.

Yeni Amazon Prime Video dizisi The Terminal List bekleyenlere sevindirici haber geldi. Dün Prime Video tarafından yapılan bilgilendirmede Chris Pratt, Antoine Fuqua ve David DiGilio ortaklığı ve başrolünün olduğu The Terminal List dizisi için afiş posterleriyle beraber ilk fragman da izleyicilerin beğenisine sunuldu.

The Terminal List dizisi tam 8 bölümden oluşacak. 240’tan fazla ülkede aynı anda 1 Temmuz 2022 tarihi itibariyle prömiyerini yapacak olan dizi Jack Carr’ın çok satan romanından uyarlandı. James Reece’in (Chris Pratt) de aralarında olduğu bir donanma müfrezesinin gizli görev sırasında pusuya düşürülüşünü konu edinen The Terminal List, aksiyonu bol sahnelerle izleyicisini etkileyecek. Reece, bu pusu olayının çelişkili anıları ve suçluluğu ile beraber ailesinin yanına dönerken aslında sadece kendi hayatının değil, sevdiklerinin de hayatını tehlike altına alan karanlık güçlerin olduğunu görüyor.

The Terminal List Dizisinde rol Alan Oyuncular

Chris Pratt’le birlikte dizide Constance Wu, Taylor Kitsch, Jeanne Tripplehorn, Riley Keough, Arlo Mertz, Jai Courtney gibi isimler de yer alacak. Dizinin yapımcılığını İndivisible Productions  üstleniyor. Yazar Jack Carr ve Daniel Shattuck’un baş yapımcı olarak görev yaptığı yapımın MRC Television, Amazon Studios ve Civic Media ortak yapımı olduğunu belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu