Dizi Haberleri

The Mandalorian’ın Üçüncü Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak Belli Oldu

The Book of Boba Fett üzerinden beğeniyle takip ettiğimiz Din Djarin ve arkadaşı Grogu, The Mandalorian dizisinin üçüncü sezonu için yeniden bir araya geliyor. Dün Star Wars Celebration’da yapılan duyuruya göre The Mandalorian 3. sezon 2023 Şubat ayında Disney+ üzerinden yayınlanmaya başlanacak.

Star Wars kutlamasında birçok sürpriz de beraberinde geldi. Rosario Dawson’ın Anakin Skywalker’ın eski Padawan’ı rolünü oynadığı “Ahsoka” hikayesi de duyuruldu ve 2023 yılında gösterime gireceği açıklandı. Ayrıca Katet Sackhoff’un Bo-Katan Kryze olarak farklı bir rolle geri dönüş yapacağı da netlik kazandı.

The Mandalorian 3. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Perşembe günü gerçekleşen Star Wars kutlamaları etkinliğinde The Mandalorian dizisinin üçüncü sezonunun Şubat 2023 tarihinde Disney+ üzerinden yayınlanacağı duyuruldu.

The Mandalorian 3. sezon yayın tarihi

Dizinin ikinci sezonunun son sahnelerinde Luke Skywalker Grogu’yu Güç’ün yollarını öğretmek için kendi yanına almıştı. Bunun ardından Mando ile Grogu’nun da yolları ayrılmıştı. Ancak The Book of Boba Fett, Grogu’nun Mando ile olan bağının aslında kolayca koparılamayacağını gözler önüne sermişti.

The Mandalorian ikinci sezon sonunda Mando’nun onurunu yeniden geri kazanabilmek için Mandalore gezegenindeki madenler altında var olan “yaşayan suları” ziyaret etmeye çalıştığını görmüştük. Aynı zamanda Mando, kara kılıçla mücadele etmeye halen devam ediyor. Bu ise Mando’yu bir zamanlar kara kılıca sahip olan fakat onu kazanamamış eski Mandalar savaşçı olan Bo-Katan ile karşı karşıya getirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu