Fragman

Teşkilat dizisi yeni bölüm bu akşam TRT 1’de. Teşkilat 13. bölüm ön izlemesi yayınlandı

Büyük operasyon başlıyor! Teşkilat 30 Mayıs 2021 Pazar günü 13. yeni bölümünde, karşı atağa geçerek tüm terör odaklarına karşı büyük operasyonun emrini verir!

Dizisiyenibolum.com – 7 Mart 2021’de ilk bölümüyle karşımıza çıkan Teşkilat, konusunun uzmanlarından eğitim alan oyuncularıyla Pazar günleri izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Milli istihbarat Teşkilatının operasyonlarını konu alan dizide en zorlu görevlerde canı pahasına mücadele eden yiğitlerin hikayesi gayet güzel anlatılıyor.

Teşkilat 13. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı – Büyük operasyon başlıyor!

Teşkilat dizisi bu akşam 13. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Teşkilat dizisi fragmanında dikkat çeken yeni gelişmelere baktığımızda; büyük operasyonun kıvılcımını ateşleyen tehdit videosu dikkat çekiyor. Teröristlerin, her gün bir bomba patlatacaklarına dair hazırladıkları videoyu izleyen teşkilat üyeleri karşı atağa geçerek kim var kim yok toplama kararı alır. Zayed Fadi‘nin zaten yakalanmıştı. Teröristlerin, bunun üzerine intikam yemini etmeleri elbette MİT’i korkutmadı ama tedbir için beklemek yerine atağa kalıyorlar. Bindiği uçağı kaçıran korsanların planı uçağı MİT binasına çarptırmaktır tabi Serdar bir şekilde engel olamazsa!

Türkiye’nin savaş teknolojisinde kullanılan cihazların ve yöntemlerin de sergilendiği aksiyon, macera dizisi yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek! Geçmişini silmiş korkusuz üyeleri bu akşam sizi de ekrana kilitleyecek. Soluksuz izlenecek Teşkilat 13. yeni bölüm özeti bu kadar. Şimdi de Teşkilat 13. yeni bölüm 1. ve 2. ön izlemeleriyle sizi baş başa bırakıyoruz.

Teşkilat 13. yeni bölüm 1. ön izleme


Teşkilat 13. yeni bölüm 2. tanıtım videosu

Teşkilat dizisi yeni bölümleriyle her pazar saat 20:00’de TRT 1’de..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu