Dizi HaberleriMagazin

Teşkilat dizisi oyuncuları kim, gerçek isimleri ne? İşte oyuncu kadrosu

Teşkilat dizisinin iyi bir trend yakalamasında elbette, oyuncularının sırf bu dizi için eğitim almış olmalarının payı çok büyük. TRT 1 Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu.

Teşkilat dizisi oyuncu kadrosundaki ünlülerin kim oldukları ve gerçek isimlerini araştırdık. Daha önce hangi filmlerde oynamışlar, nerede doğup nerede okumuşlar, hepsi haberimizde. Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu listesi, gerçek isimleri ne ve haklarında bilgiler.

Teşkilat Serdar Kılıçaslan kimdir, gerçek ismi nedir?

Filmdeki rolünde Serdar karakterini canlandırıyor. Serdar Kılıçaslan; daha küçükken anne ve babasını kaybetmiş yetim bir çocukken Mete başkan ona kol kanat gerer ve eğitimini tamamlatıp teşkilata alır. Serdar’ın gerçek ismi Çağlar Ertuğrul. 1987 İzmir doğumludur. Makine mühendisidir. Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı dizi ve filmler: Afili Aşk, Fazilet Hanım ve Kızları, Medcezir dizileri rol aldığı dizilerden bazılarıdır.

Serdar Kılıçaslan kimdir. Çağlar Ertuğrul kimdir
Serdar Kılıçaslan kimdir. Çağlar Ertuğrul kimdir

Teşkilat Mete Başkan kimdir, gerçek ismi nedir?

Tecrübeli oyuncu, Teşkilat dizisinde Mete Başkan olarak görev yapmaktadır. Teşkilat dizisinde Müsteşar yardımcısı ve ekibin başıdır. Gerçek ismi Mesut Akusta olan oyuncu, 1964 Konya doğumludur. Küçük yaşta babasını kaybetti ve bu yüzden eğitimini Ankara’da devam ettirdi. Mesut Akusta’nın oynadığı dizi ve filmlerden bazıları; Deli Yürek, Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel, Ay Tutulması, Karagül, Kanlı Postal, Köroğlu, EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz), Börü, Babil dizileridir.

Mete Başkan kimdir. Mesut Akusta kimdir
Mete Başkan kimdir. Mesut Akusta kimdir

Teşkilat Zehra Balaban kimdir, gerçek ismi nedir?

Filmde, bir kızı olan ve işine bağımlılığından dolayı evliliğini bitirmek ve kızından ayrılmak zorunda kalan Zehra karakterini canlandırmaktadır. Teşkilat Zehra aslen nereli? gerçek ismi Deniz Baysal Yurtçu olan güzel oyuncu 1991 doğumludur. Halen Dış Ticaret bölümünde okumaktadır. Deniz baysal Yurtçu’nun oynadığı dizi ve filmlerden bazıları; Bitmeyen Şarkı, Kayıp Şehir, Kaçak Gelinler, Sevda Kuşun Kanadında, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz, Hizmetçiler dizilerinde oynamıştır. Sinema filmi olarak da; Sol Şerit ve 7. Koğuştaki Mucize’dir.

Deniz Baysal Yurtçu kimdir. Zehra Balaban kimdir.
Deniz Baysal Yurtçu kimdir. Zehra Balaban kimdir.

Teşkilat Pınar Gümüş Kimdir, gerçek ismi nedir?

Filmde, kılık değiştirme ustası olan oyuncu genç ve güzel Pınar karakteri ile başrol oyuncularındandır. Gerçek hayatta Ezgi Şenler olan oyuncunun 1993 Ankara doğumlu olduğunu söyleyelim. Hacettepe Üniversitesinde Konservatuvar Dans Bölümü mezunudur. 2016 da Bodrum Masalı dizisiyle televizyon hayatına başlamıştır. Ezgi Şenler hangi dizilerde oynadı? Bodrum Masalı, Nefes Nefese, Canevim, Çatı Katı Aşk, Teşkilat dizilerinde oyunculuğunu göstermiştir.

Pınar Gümüş kimdir. Ezgi Şenler kimdir.
Pınar Gümüş kimdir. Ezgi Şenler kimdir.

Teşkilat Hakkı dayı kimdir, gerçek ismi nedir?

Teşkilatın Başrol oyuncularındandır. Takip konusunda oldukça yeteneklidir. Teşkilat hakkı nereli? Germek ismi Tuncer Salman olan tecrübeli oyuncu, aslen Uşak’lıdır. 1965 doğumludur. Konservatuvar Sanat Dalı mezunudur. Belki hatırlayanlarınız olacaktır. Vizontele filminde Ahmet rolüyle ünlenmiştir. Oynadığı dizi ve filmlerden bazılarını sayacak olursak; Vizontele, Gelin, Organize İşler, Hokkabaz, Osmanlı Tokatı, Kurtlar Vadisi Pusu, Kördüğüm, Kuşlarla Yolculuk, Teşkilat.

Hakkı dayı kimdir. Tuncer Salman kimdir.
Hakkı dayı kimdir. Tuncer Salman kimdir.

Teşkilat Hulki Kimdir, gerçek ismi nedir?

Hulki, Teşkilat’ın güçlü-kuvvetli mert bir üyesidir. Babasını kaybetmiş ve kendisi de öldü bilinmektedir. Bir annesi kalmış hayatta. Gerçek ismi Nihat Alptuğ Altınkaya‘dır. 1979 Karabükte doğmuştur ama aslen Rizeli’dir. Film oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda fotomodellik ve mankenlik de yapmaktadır. Survivor 2012 finalinde Hasan’la karşılaşmış ve Survivor 2012’nin şampiyonu olmuştur. profesyonel boksçu ve voleybol geçmişine sahiptir. Aşk Üçgeni ve En Mutlu Olduğum Yer sinema filmlerinden başka Bin Bir Gece, Kurtlar Vadisi Pusu, Yaprak Dökümü, Unutulmaz, Kara Para Aşk, Medcezir, Yüksek Sosyete, 1söz, Elimi Bırakma, Teşkilat dizilerinde de oynamıştır.

Nihat Alptuğ Altınkaya kimdir. Teşkilat Hulki kimdir.
Nihat Alptuğ Altınkaya kimdir. Teşkilat Hulki kimdir.

Teşkilat Ceren Kimdir, gerçek ismi nedir?

Filmde Fadi’nin Sevgilisi Leyal tarafından Serdar’ın sevgilisi olması için yerleştirilmiş bir ajandır. Gerçekteki ismi Ezgi Eyüboğlu‘dur. Ezgi Eyüboğlu 1988 İstanbul doğumludur. İktisat bölümünden mezun olduktan sonra eğitim hayatına devam etmiş ve oyunculuk alanında master yapmıştır. Oynadığı dizi ve filmler; Arka Sokaklar, Kalbim Seni Seçti, Muhteşem Yüzyıl, İntikam, Ulan İstanbul, Payitaht Abdulhamit, Teşkilat dizilerinde, Kutsal Damacana Dracoola ve Yol Arkadaşım filmlerinde oynamıştır.

Ezgi Eyüboğlu kimdir. Teşkilat Ceren kimdir.
Ezgi Eyüboğlu kimdir. Teşkilat Ceren kimdir.

Teşkilat Zayed Fadi kimdir, gerçek ismi nedir?

Çalıştığı şirketin Ortadoğu ve Akdeniz’den sorumlu olan kişisidir. Teşkilat’ın yakalamaya çalıştığı ve en çok uğraştığı düşmandır. Gerçek ismi Mehmet Usta olan başarılı oyuncu 1973 Düzce doğumludur. İktisat alanında lisans,  Sanat Sosyolojisi alanında da master yapmıştır. 1997 yapımlı Ruhsar dizisiyle televizyonla tanıştıktan sonra bir çok dizi ve film de oynama şansı yakalamıştır. Mehmet Usta’nın oynadığı diğer dizi ve filmlerden bazılarını ise şöyle; Ekmek Teknesi, Erkekler Ağlamaz, Dur Yolcu, Leyle ile Mecnun, Görevimiz Komedi, Teşkilat.

Teşkilat Zayed Fadi kimdir, Mehmet Usta kimdir.
Teşkilat Zayed Fadi kimdir, Mehmet Usta kimdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu