Dizi Haberleri

Teşkilat Dizisi Finalden Sonra Şok Bir Karar Verdi! TRT 1’den Ayrılacak mı?

Teşkilat final yaptı ama önemli bir değişiklik de yaptı. Teşkilat dizisi TRT 1'den sonra İsrail'de de yayınlanacak. Teşkilat başka hangi ülkelerde ekrana gelecek?

Teşkilat dizisinden gelen haber izleyicileri sevindirdi. Her geçen hafta başarılarını artıran dizinin bu sefer yurt dışıyla ilgili bir hedefi gerçek oldu. Dizi İsrail’de yayınlanacak. Böylelikle Ortadoğu’da ilk anlaşmasını yapmış oldu. Diziye gelen teklifler arasında yalnızca İsrail değil pek çok ülkenin de yer aldığı belirtiliyor. Peki Teşkilat artık TRT 1’de yayınlanmayacak mı? Bu soru akılları fazlasıyla karıştırdı. İşte dizi hakkında en yeni gelişmeler…

Teşkilat Dizisi İsrail’de Yayınlanacak!

Teşkilat, yeni bölüm çekimlerine devam edecek ancak eski bölümleri artık İsrail’de de yayınlanacak. Dizi oyuncularına dublaj yapılacak ve Ortadoğu’nun en önemli ülkelerinden biri olan İsrail’de yayın hayatını devam ettirecek. TRT 1’de de yayınlanacağı belirtilen dizi aynı anda iki farklı kanalda ekranda olacak. Elbette TRT 1 ilk bölümleri çoktan yayınladığı için tarih ve bölüm olarak önde olacak. İsrail’den sonra hangi ülkelerle anlaşma sağlanacağı merak ediliyor.

Teşkilat Dizisi Hangi Ülkelerle Anlaştı?

Teşkilat’ın anlaştığı ülkeler arasında şu an için yalnızca İsrail bulunuyor. Ancak Asya ve Latin Amerika bölgelerinden çeşitli teklifler geldiği iddia edilmekte. Bu tekliflerin değerlendirilmesi sonucu bir karara varılacağı bilinmekte. Dünyaya açılan dizi, konusuyla dikkatleri üzerine çekmekte. MİT’in de konu edildiği dizide önemli sahneler yaşanıyor. Bu da demek oluyor ki dizi kendi değerlerimizi ve kuruluşlarımızı da dünyaya taşıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu