Dizi HaberleriFragman

Teşkilat 9. bölüm özeti ve tanıtımı: Serdar’ı Yunanistan’da yakaladılar!

TRT 1 in en hızlı çıkış yapan ve en çabuk izleyici toplayan yeni dizisi Teşkilat dizisi yeni bölümü yayınlandı. Uçak düştü mü? Kasım Fadi ile ilgili her şeyi anlattı mı?

Teşkilat 8. bölümde Hulki; Serdara, ‘Mete Başkanı taziye evine çekebilmek için benim babamı öldürmüş olabilirler mi’ diye sordu? Başkana yapılan saldırının çok ani olmasından şüphelenirler ama otopsi raporunda her şey ortaya çıkacaktır. Fadi’ye ulaşabilmek ve şantaj için Türkiye’ye gelen Mossad ajanı bir yönetmeni kıskaca alırlar. Yönetmen ile irtibatları Fadi’nin kulağına gidince, yönetmeni vurmaya 2 ajan gönderir. Ve sette yönetmeni bilgi sızdırmasın diye vururlar. Vurur vurmaz da gelen 2 ajanı kıs kıvrak yakalarlar. İsrail’den gelen ateşe ile ajanlara karşılık Kasım Firavi (Fadi’nin yeğeni) istenir.

Mehmet amcaya yapılan otopside de zehirlenerek öldürüldüğü ortaya çıkar. Araştırma yapınca, Fadi’nin adamlarına mesaj gönderirken eve pizza göndererek iletişim kurduğunu tespit etmişler. Mete başkan ve Mehmet amcanın ölümünden önce de Serdar’ın evine Ceren’e pizza ile mesaj gönderildiği tespit edilir.

Uçakla İtalya Napoli havaalanına giden teşkilat, takas yoluyla Kasım’ı alırlar. Geri dönerken uçağın kontrolünü kaybederler.

Teşkilat 2 mayıs pazar 9. yeni bölüm özeti ve tanıtımı

Uçak, Yunanistan’a acil iniş yapar. Fadi, onları ele geçirmek için tüm bağlantılarını kullanır. Ekip köşeye sıkıştırılmaya çalışılır. Mete başkan iyileşmiş ve teşkilatın başına geçmiştir. Geçer geçmez de evlatlarını Yunanistan’dan kurtarmanın planlarını yapar.

Ceren’i takip ederlerken fotoğraflarını çeken adamı yakalamak için her yere bakarlar. Bulamazlarsa ifşa olacaklar. Diğer taraftan Serdar yakalanır. Fadi’nin eline geçmeden önce Serdar’ın kurtarılması gerekiyordur. Bakalım Serdar kurtulabilecek mi. Fadi hakkında bilgi alacakları Kazım’ı ellerinden kaçırdılar mı?..

Teşkilat 9. bölüm ne zaman, saat kaçta? Yeni bölümü haftaya 02.05.2021 Pazar günü saat 20:30’da TRT 1 ekranlarında. Teşkilat oyuncu kadrosu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu