Magazin

Terzi Kendi Söküğünü Dikemiyor: Ali Özbir’den Eşi Esra Erol’a Büyük Rest! Özbir Çiftine Nazar Değdi Neler Oluyor?

Ekranların sevilen ismi Esra Erol şu sıralar tatilin keyfini çıkarıyor. Program bitince rahatlayacağını düşünen Esra Erol, tatilde de eşi Ali Özbir ile uğraşıyor.

Evlilik Programları Bitince Reality Show’a Döndü

Evlilik programları ile ekranlara gelmeye başlayan Esra Erol, bu formatın yasaklanmasından sonra reality show konseptinde bir programa imza attı. Kayıpları bulan, küsleri barıştıran, ayrılanları buluşturan Esra Erol, bu program ile Müge Anlı’ya en dişli rakip oldu.

Ailesini de İhmal Etmedi

Sabahın erken saatlerinde başlayıp gece yarılarına kadar stüdyoda çalışan Esra Erol, birçok konuyu çözerek izleyenlerin kalbine taht kurdu. Sezon boyunca çok yorulan Esra Erol, yoğun temposu içerisinde ailesi ile ilgilenmeyi de ihmal etmedi.

Eşi Ali Özbir, oğulları İdris Ali ve Ömer Erol ile geçirdiği keyifli anları sosyal medya hesabında paylaşan Esra Erol, paylaşımları ile takipçilerinin yüzünü gülümsetti. Özellikle de tatilde oldukları sırada eşi Ali Özbir için yaptığı doğum günü süprizi takipçileri tarafından çok konuşuldu.

Esra Erol ile Ali Özbir’in Tatlı Atışmaları Bitmedi

Esra Erol’un sevilerek takip edilmesi üzerine , eşi Ali Özbir de sosyal medyanın en merak edilen isimleri arasına girdi. Esra Erol ile Ali Özbir’in tatlı atışmaları sosyal medyada gündem oldu. Özellikle de Ali Özbir’in eşine sataştığı gönderiler, takipçilerin bir hayli ilgisini çekti.

Ali Özbir Eşine Resti Çekti!

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ali Özbir (@aliozbir1)’in paylaştığı bir gönderi


Esra Erol ve Ali Özbir çiftinin tatlı atışmalarına bugün bir yenisi daha eklendi. Ali Özbir, üzerinde kot gömleği ve elinde gözlüğü ile poz verdiği fotoğrafını “Buda burda dursun. Esra Erol kıskansa da ben yinede koyarım” notu ile instagram hesabında paylaştı. Esra Erol eşinin bu paylaşımı ile ilgili ne bir yorum yaptı, ne de bir cevap verdi. Bakalım ilerleyen zamanlarda eşi Ali Özbir’e bir cevap verecek mi?

Pelin Kaya Hesabını Kaptırdı Ortalık Karıştı! Demet Akalın, Fahriye Evcen ve Şeyma Subaşı’yla İlgili Ağır İddialar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu