Magazin

Tektaşını Gösterenler Kulübüne Katıldı: Buse Varol Milyonluk Tektaşıyla Kaydırmalı Link Verince Olanlar Oldu!

Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından zor günler geçiren Tektaş ailesi yavaş yavaş toparlanmaya başlıyor. Instagram’dan reklam storylerine hız veren Buse Varol, bugün yayınladığı mum reklamında herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Elinde büyük bir tektaşla video çeken güzel oyuncunun milyonluk yüzüğü ile reklam paylaşması da sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı!

Sosyal Medyanın Sevilen Yüzü!

Instagram’ın sevilen fenomenlerinden Buse Varol, paylaşımlarına tam gaz devam ediyor. 1.4 milyon takipçiye sahip olan güzel oyuncu artık sadece oyuncu ya da Alişan’ın eşi değil, aynı zamanda Influencer kimliği ile karşımıza çıkıyor. Alişan’la dünyaevine girdikten sonra hızla Instagram’da yükselmeye başlayan Buse Varol, kısa sürede Instagram’da milyon takipçiye ulaşmayı başardı.

Elbette bu başarının arkasında sadece Buse Varol değil, çocukları Burak ve Eliz de var. Ne hamilelik döneminde ne çocukları dünyaya geldikten sonra çocuklarını sosyal medyadan uzak tutan Buse Varol, tüm hayatlarını şeffaf bir şekilde Instagram’da paylaşmaya devam ediyor. Hatta Eliz’i bazı akrabalarından önce ilk biz görmüştük, hatırlayanlar olacaktır!

Milyonluk Tektaş Elde Kalınca Olanlar Oldu!

İki çocuklarıyla birlikte huzurlu bir hayat süren Tektaş ailesini geçtiğimiz aylarda Selçuk Tektaş’ın vefatı oldukça yıktı. Ani ve zamansız kaybıyla herkesi yasa boğan Selçuk Tektaş’ın ardından Buse Varol da Instagram hesabında sessizliğe bürünmüştü ancak hem Alişan hem de Buse Varol yavaş yavaş yeni hayatlarına adapte olmaya çalışıyor.

Hatta Buse Varol, Instagram reklamlarına çoktan başladı bile. Instagram’da sık sık reklamlar paylaşan Buse Varol, bugün mum reklamı için kamera karşısına geçti. Çektiği storyler ile mumu tanıtan güzel oyuncunun elindeki milyon liralık tektaş yüzük ise gözlerden kaçmadı. Sosyal medya kullanıcıları Buse Varol’un milyonluk yüzük ile mum reklamı paylaşmasına değinmeden edemedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu