Magazin

Tektaşın Fiyatı Belli Oldu! Ebru Şahin Sevgilisi Cedi Osman’dan Evlilik Teklifi Aldı: Parmağında Servet Taşıyor!

Sosyal medyanın sevilen çiftlerinden Cedi Osman ve Ebru Şahin evlilik kararı aldı! Geçtiğimiz yıllarda ilk kez kameralara yakalanan çiftimiz hakkında evlilik dedikoduları çıkıyordu. Dün akşam ise Cedi Osman, Ebru Şahin’e Kapadokya’da evlilik teklifi etti.

Yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşayan oyuncu Ebru Şahin ile basketbolcu Cedi Osman evlilik yolunda ilk adımı attı. Ebru Şahin, sevgilisinin evlilik teklifine ‘evet’ yanıtını verdi. Final yapan ‘Hercai’ dizisinde canlandırdığı ‘Reyyan’ karakteriyle büyük bir şöhret yakalayan Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman evleniyor.

TEKTAŞI 1 MİLYON TL!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ebru Şahin (@rebrusahin)’in paylaştığı bir gönderi

Cedi Osman, pazartesi günü Ebru Şahin’e sürpriz yaptı ve özel jet kiralayarak, sevgilisiyle birlikte Kapadokya’ya gitti. Milli basketbolcu, dün de ünlü oyuncuya evlilik teklifinde bulundu. Cedi Osman ve Ebru Şahin mutluluklarını sosyal medya hesabından paylaştı. Çifte pek çok ünlü isimden de tebrik mesajları yağdı. Cleveland Cavaliers’tan yıllık 8 milyon dolara yakın bir rakam kazanan basketbolcu, sevgilisi için kesenin ağzını açtı. Cedi Osman’ın, Ebru Şahin’e taktığı yüzüğün 5 karat ve değerinin de yaklaşık 1 milyon TL olduğu belirtiliyor.

ÖNCE YALANLADI, SONRA KABUL ETTİ

Ebru Şahin, aşk haberlerini önce yalanlamıştı. Ancak ünlü oyuncu, Cedi Osman ile fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra beraberliği kabul etmişti. Ebru Şahin, ilişkisi hakkında, “Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hayatın tadına baktığımız yerler farklı ama aldığımız tat aynı. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var” demişti.

“BİRBİRİMİZE GÜVENİMİZ TAM”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ebru Şahin (@rebrusahin)’in paylaştığı bir gönderi

Dizi çekimleri nedeniyle ilişkileri sırasında Mardin’de bulunan Ebru Şahin, “Mesafeden dolayı tabii ki zorlandığımız, destek olmamız gerektiğinde uzaklıktan dolayı canımızın sıkıldığı oluyor” ifadelerini kullanmıştı. Ünlü oyuncu sözlerini, “Hiçbir zaman aramızda ruhsal bir mesafe yok. Bence en önemlisi bu. İş ve özel hayatımızda her koşulda birbirimize güven ve desteğimiz tam” ifadeleriyle sürdürmüştü. “Birbirimizde her gün yeni bir şeyler keşfediyoruz” diyen Şahin, “Ben ilişkilerin insanları farklılaştırdığını düşünüyordum ama şu an birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her türlü stratejiden uzak, güven üzerine kurulu ve kalpten bir bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu