Magazin

Tektaş Ailesinin Kara Günleri Devam Ediyor! Buse Varol Instagram Hesabından Kötü Haberi Böyle Verdi: “Duaya…”

Tektaş ailesinin üzerindeki karabulutlar bir türlü gitmek bilmiyor. Arka arkaya iki cenaze yaşayan Tektaş ailesi bugün bir acı haberle daha sarsıldı. Buse Varol bir arkadaşının kuzenini paylaşarak minik kızı için dua istedi. Küçük bebeğin balkondan düştüğünü ve beyin kanaması geçirdiğini ifade eden Buse Varol, bebeğin fotoğrafını paylaşarak tüm takipçilerinden bol bol dua istedi.

Fitliğiyle Herkesi Kendine Hayran Bıraktı!

Instagram’ın sevilen simalarından Buse Varol, son günlerde paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kayınbiraderi Selçuk Tektaş’ı kaybetmesinin ardından sessizliğe gömülen Buse Varol, şimdilerde hem çocukları Burak ve Eliz’i hem de merhum Selçuk Tektaş’ın kızları Eyşan ve Ceylan’ı paylaşmaya devam ediyor. Özellikle de Buse Varol’un Eliz’in hamileliği sırasında aldığı kilolardan kısa süre içinde kurtulmuş olması da sosyal medya takipçilerinin gözünden kaçmayan bir başka detay olarak karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz gün siyahlar içindeki fotoğrafını paylaşan Buse Varol, herkesin kafasını karıştırmıştı. Yeni proje hazırlığında olan Buse Varol, karşımıza nasıl çıkacak merakla bekliyoruz. Alişan’ın ailesi özellikle de Selçuk Tektaş’ın kaybından sonra desteklemeye devam eden Buse Varol, eltisi Merve Tektaş ve yeğenleriyle yakından ilgileniyor ancak Tektaş’ların yakasını kötü günler bir türlü bırakmıyor.

Kötü Günler Devam Ediyor!

Buse Varol, paylaştığı Instagram storysinde arkadaşının kuzeni için bol bol dua istedi. Arkadaşının storysini paylaşan Buse Varol’un paylaştığı story üzerinde şu sözler yer alıyordu; “Annem bal kuzum rabbim seni bize bağışlasın Allah’ım mucizelerine ihtiyacımız var lütfen yavrum için dua edin rabbim şifa kapılarını aralasın dün balkondan düştü beyin kanaması hala devam ediyor dualarınıza ihtiyacımız var. Allah’ım sen onu bize bağışla sağlıkla elinden tutup şu hastane kapılarından çıkmayı nasip et” Buse Varol ise şu sözleri ekleyerek takipçilerinden dua istedi; “Arkadaşlar dua edelim bol bol. Bir tanıdığımın kuzeni, şu an duaya çok ihtiyaçları var”. Çok geçmiş olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu