Magazin

Tektaş Ailesine Bir Ölüm Şoku Daha: Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Alişan ve Buse Varol’un Dünyaları Başlarına Yıkıldı!

Geçtiğimiz hafta kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan ve Buse Varol’a bir şok daha geldi! Koronavirüs nedeniyle Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, bugün kuzenini de kaybetti. Ardı ardına sevdiklerini kaybetmeye devam eden Alişan ve ailesine bir şok daha geldi. Tektaş ailesinin üstünden karabulutlar bir türlü eksilmiyor.

Tektaş Ailesinin Kötü Günleri!

Son olarak kardeşini kaybeden Alişan, Selçuk Tektaş’ın cenazesinden sonra şu sözleri paylaşarak kardeşine veda etmişti; “Abim bizi öksüz bıraktım gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın herşeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi… Allah’ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah…”

Bir Ölüm Daha!

Birkaç gün önce ise Selçuk Tektaş’ın ölümünün 7. günü için Teşkiviye Camii’nde mevlit okutturuldu. Akşam ezanını okuyan Alişan’ın aynı gün içinde kardeşi için yeniden bir paylaşım yaptı; “Bugün 7. gün… Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde misafir ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız. Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin gibi….”

Alişan ve Kardeşi

Her gün kardeşinin mezarına gidip ziyaret eden Alişan’a bugün bir kötü haber daha geldi. Kardeşinin ardından Alişan’ın kuzeninin de vefat ettiği ortaya çıktı! Tektaş ailesinin üzerindeki karabulutlar bir türlü dağılmak bilmiyor. Ozan Tektaş, banyoda düşerek kafasını betona çarpması üzerine vefat etti.

Aynı Araca Bile Binmediler! Yasak Aşk İddiaları Sonrası Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Arası Buz Gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu