Gündem

TEB, ING ve Yapı Kredi’den Anında Belgesiz Kefilsiz 50 Bin TL Alın Tam 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın!

Birçok vatandaş kredi hayatını idame ettirmeye ya da hayat kalitesini arttırmaya çalışıyor. Bu noktada ise özel ve devlet bankaları müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla birbirinden farklı krediler sunmaya devam ediyor. Bugün sizler için TEB, ING ve Yapı Kredi’den şimdi alıp 3 ay sonra ödemeye başlayabileceğiniz ihtiyaç kredilerinden bahsedeceğiz.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

Eğer sizin de acil nakit ihtiyacınız varsa TEB’in ihtiyaç kredisinden faylanmaya başlayabilirsiniz. Türkiye’nin sevilen bankalarından olan TEB’in sunduğu ihtiyaç kredisi yüzleri güldürmeye devam ediyor. TEB’in ihtiyaç kredisini eğitim, tatil, yol, giyim, seyahat gibi bireysel harcamalarınız için kullanabilirsiniz. 3 ay ile 36 ay arasında değişen vadelerle birlikte ödeme sıklığınızı da kendiniz ayarlıyorsunuz. TEB’in ihtiyaç kredisinin faizleri kişiden kişiye göre değişkenlik gösteriyor. Kredi notu yüksek olan müşteriler düşük faiz imkanlarından yararlanma fırsatına sahip oluyor. %1,59’dan başlayan faiz oranları sayesinde artık kredi almak oldukça kolay. Eğer TEB’ten 50 bin TL’lik bir ihtiyaç kredisi alırsanız Aylık Taksit Tutarı 1.932,78 TL olarak karşınıza çıkacak.

ING 3 Ay Ertelemeli Kredi

Türkiye’deki en düşük kredi faiz oranı ise ING tarafından müşterilere sunuluyor. %1,35’ten başlayan faiz oranıyla kredi almak oldukça kolay ancak ING bu faiz oranını herkese sunmuyor. %1,35’ten başlayan faiz oranını almak isteyen müşterilerin kredi notunun çok yüksek olması gerekiyor aksi takdirde ING’den daha yüksek faizli kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca ING’nin ihtiyaç kredisinde 3 ay erteleme seçeneği de mevcut. İsterseniz 80 bin TL’ye kadar kredinizi şimdi alıp tam 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Başvurular ise ING müşterilerine online yollardan yapılabiliyor ancak ING’li değilseniz size en yakın ING şubesini ziyaret etmeniz gerekli. Eğer ING’den 80 bin TL’Lik kredi alırsanız 36 ay vade ve %1,35’lik faiz oranı sayesinde her ay ödeyeceğiniz tutar 3063 TL oluyor.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

Yapı Kredi’den de 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz. Üstelik ihtiyaç kredisine başvurmak için şubeye gitmenize de gerek yok. Tüm dijital kanallardan Yapı Kredi ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından başvuru yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu