Magazin

Tatilde yakalanan Aşkın Kıyameti filmi oyuncuları, Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı kimdir?

Daha önce Birlikte oynadıkları Aşkın Kıyameti filminde kurdukları arkadaşlıklarının ilerlediği ve son görüntülere göre de evrim geçirip aşka dönüştüğü belgelendi.

Dizisiyenibolum.com – Aşk sınır tanımaz dercesine aralarındaki 10 yıllık yaş farkına rağmen beraber güzel vakit geçirdikleri görülen aşıkların keyfine diyecek yok. Bilmiyorsanız hemen söyleyelim. Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı; ‘Aşkın Kıyameti’ sinema filminde beraber oynayacaklar. 

Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı tatilde

Kameralardan haberleri var mıydı bilinmez ama rahat tavırları aralarından su sızmadığını ve aşklarını ilerlettikleri izlemini doğurdu. Uzun zamandır ikilinin aralarında bir kıpraşmanın olduğuna dair dedikodular ortalıkta dolaşıyordu ama belgelenememişti. Bu sayede aşkları belgelenmiş oldu. Marmaris’teki bir plajda görüntülenen aşıklar kameralardan kaçamadı.

Pınar Deniz kimdir? Gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli?

1993 yılında Adana doğumludur. Reklamcılık bölümü mezunudur. Oynadığı dizi ve filmleri; Sil Baştan, Vatanım Sensin, Bir Deli Rüzgar, Aşk 101, Kardeşim Benim 2, İnsanlar İkiye Ayrılır, Beyaz Yalan, Menajerimi Ara, Kırmızı Oda, Aşkın Kıyameti şeklinde sıralayabiliriz.

Yiğit Kirazcı kimdir? Gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli?

Tam adı Mustafa Yiğit Kirazcı olan ünlü oyuncu, 17 Ağustos 1983 İstanbul doğumludur. Aslen, Balıkesir’e bağlı Burhaniye ilçesinin Kirazlı semtindendir. üniversite diplomasını reklam bölümünü tamamlayarak almıştır. Geçmişinde modellik, reklam oyunculuğu olan yakışıklı oyuncunun yer aldığı yapımlardan bazılarını; Seviyor Sevmiyor, Çatı Katı Aşk, 50M2, Cin Geçiti, Tabula Rosa, Baba Nerdesin Kayboldum, İyi Oyun, Aşk Tesadüfleri Sever 2, Son Tercih, Mavi Kelebekler, 8. Gün, Hizmetçiler, Aşkın Kıyameti olarak sayabiliriz.

‘Aşkın Kıyameti’ filmi Çekimleri bitti 

Kaynak: Takvim Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu