Gündem

Tarkan, 10 Bin Adım Dizisi Hakkındaki Yorumunu Paylaştı!

Müzik dünyasının güçlü ismi Megastar Tarkan Tevetoğlu, 10 Bin Adım dizisi hakkında görüşlerini dile getirdi. Gain’in iddialı dizisini çok sevdiğini dile getiren ünlü yıldız, Instagram takipçilerine diziyi önerdi. İşte detaylar…

Birbirinden güçlü içerikleriyle yediden yetmişe herkese hitap etmeyi başaran kısa içerik odaklı video platformu Gain, sevilen dizisi 10 Bin Adım ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar‘ın başrollerini paylaştığı yapım, ünlüler dünyasından pozitif yorumlarla değerlendiriliyor.

Yakın bir zaman önce diziyle ilgili ilk olumlu geri dönüşü ünlü komedyen Cem Yılmaz tarafından paylaşılan bir gönderide görmüştük. Yılmaz’ın paylaşımında “”İngilizler dahil, son zamanda en beğendiğim komedi işi… Helal olsun Devin, Engin ve içindeki tüm kardeşler. 10 Bin Adım Gain’deki çer çöpün arasında güneş gibi parlıyo 🙂” cümleleriyle değerlendirdiği komedi dizisi; Gain’in diğer içeriklerine karşı bir önyargı oluştursa da yapımın çok sevildiğini göstermişti.

Tarkan, 10 Bin Adım’ı Çok Beğendi!

Şimdiyse benzer bir paylaşım ünlü müzisyen Tarkan’dan geldi. Tarkan Tevetoğlu, 10 Bin Adım dizisiyle ilgili Instagram hesabında paylaştığı hikayede, övgü dolu mesajlar dikkat çekti. Dizinin kapak fotoğrafının yer aldığı görseli paylaşan sanatçı, tek bir kelimeyle, “Harika,” yazarak takipçilerine tavsiye etti.

Eski eski sevgili olan Ezgi ve Memet’in hikayesinin anlatıldığı 10 Bin Adım oyuncu kadrosunda Engin Günaydın ile Devin Özgür Çınar’ı yan yana getiriyor. Aynı zamanda dizinin hikayesini de birlikte yazan ikili, 10 dakikalık kısa bölümler halinde Gain‘e geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu