Dizi Haberleri

Taner Ölmez’in Yeni Dizisi Belli Oldu! Show TV’de Yayınlanacak! Üç Kuruş Dizisi Konusu!

Show TV'de yayınlanması planlanan Üç Kuruş dizisine Taner Ölmez katılacak. Oyuncu ile görüşmeler devam ediyor. Üç Kuruş dizisinin konusu ve oyuncuları sizlerle...

Taner Ölmez, Mucize Doktor dizisi final yaptıktan sonra uzun süredir hayat verdiği Ali Vefa karakterine veda etmişti. Bir süredir bu karakteri canlandırmanın ne kadar zor olduğundan bahseden ünlü isim, artık farklı projelerle anılmaya başladı. Şu sıralar Show TV’de yayınlanması beklenen bir dizi ile görüşme sağladığı belirtiliyor. Peki Taner Ölmez’in yeni dizisinin adı ne?

Üç Kuruş Dizisinde Oynayacak!

Taner Ölmez, Üç Kuruş dizisi ile anlaşma sağlamak üzere. Eğer dizi teklifine olumlu dönüş yaparsa başrolde oynayacak. Aynı zamanda ünlü oyuncunun yer alacağı dizinin konusu da merak ediliyor. Önümüzdeki aylarda yayın hayatına başlaması beklenen diziyle ilgili belirsizlik sürmekte. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusunu sizler için araştırdık.

Üç Kuruş Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Üç Kuruş dizisinin konusu hakkında henüz bir detay verilmedi. Ancak oyuncu kadrosunda üç erkek ismin olacağı belirtiliyor. Bunlardan biri de eğer kendisi kabul eder ise Taner Ölmez olacak. Diziyle ilgili yeni detayların çıkması birkaç haftayı bulabilir. Çukur dizisinin finalinden sonra yayın hayatına başlayabileceği belirtiliyor. Dizi Ay Yapım imzalı bir proje olacak. Bu nedenle Ay Yapım’ın diğer kaliteli projeleri gibi büyük etki bırakabilir. İzleyiciler bunun farkında olduğu için yeni diziyi heyecanla bekliyor. Üç Kuruş dizisiyle ilgili yeni haberleri sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu