Sinema

Taika Waititi, HBO Max İçin Bir Komedi Dizisi Çekecek!

Ünlü oyuncu ve yönetmen Taika Waititi, HBO Max’in yeni dizisi için pilot bölümünü çekecek. Our Flag Means Death adlı dizi bir korsanın kahkahalarla dolu hikayesini eğlenceli bir şekilde anlatacak.

David Jenkins tarafından tasarlanan yeni HBO Max dizisi geçen sene Oscar adayı gösterilen Jojo Rabbit filminin yönetmeni Taika Waititi tarafından çekilecek. Usta yönetmen yeni Marvel filmi Thor: Love and Thunder‘ın çekimlerini tamamladıktan sonra Our Flag Means Death isimli yapımın pilot bölümü için kamera arkasına geçecek.

Waititi’nin daha önce yapımcı ve senarist olarak görev aldığı HBO yapımı Flight of the Conchords dizisinde yine başrol oynayan Rhys Darby bu projede de ana karaktere hayat verecek. Our Flag Means Death konusu itibariyle korsan olmak için lüks hayatını terk eden şımarık bir aristokratın hayatını anlatacak. Stede Bonnet’ın gerçek hikayesinden uyarlanan yapım, 18. yüzyılda ilginç bir atmosferde geçecek.

Çekimleri önümüzdeki aylarda başlayacağı düşünülen Our Glag Means Death, izleyicilerini 1717 yılına götürecek. Çok ses getireceği düşünülen yapım çılgın bir korsanın kahkahalarla dolu macerasını işleyecek. Dizi HBO Max ekranlarında, çok yüksek olasılıkla 2022 yılında yayınlanacak diye tahmin ediliyor.

Taika Waititi’nin Yeni Filmi Next Goal Wins Yakında Geliyor!

Usta oyuncu Taika Waititi ve Rhys Darby ikilisi aynı zamanda Next Goal Wins filmi için bu yıl içerisinde sinema salonlarında tekrar bir arada görünecek. Waititi’ni yönettiği spor ve komedi temalı yapım, dünyanın en kötü futbol takımı olarak bilinen Amerikan Samoası milli takımı hikayesini konu edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu