SinemaTV Programları

Sweet Tooth 1. Sezon 8 Bölümüyle Netflix’te Yayına Girdiği Anda Tüketildi!

Netflix'in 8 bölümlük yeni orijinal dizisi Sweet Tooth IMDB puanı, sinematografisi ve film müziğiyle izleyicisinden olumlu not almayı başardı. Sweet Tooth dizisi 2. sezonu ne zaman çıkacak soruları da şimdiden sorulmaya başlandı bile!

Sweet Tooth, aynı isimdeki çizgi romandan uyarlanmış fantezi, dram türündeki bir peri masalı dizisi. Netflix için hazırlanan dizi Jim Mickle tarafından geliştirilmiştir. Çekimleri Yeni Zelanda’da tamamlanan dizi Robert Downey‘nin kaleminden çıkmıştır.

Sweet Tooth 1. sezon 8 bölümüyle Netflix’te

1. sezonu 4 Haziranda 2021 de Netflix’te gösterime giren Sweet Tooth dizinin 8 bölümü de izleyiciler tarafından hemen tüketildi! Sweet Tooth dizisi 2. sezonu ne zaman çıkacak soruları sorulmaya başlandı bile. 2. sezon için şu an bir açıklama gelmedi.

Sweet Tooth 1. sezon 8 bölümüyle Netflix’te yayında

Sweet Tooth dizisi konusu nedir?

Dünyayı vuran büyük felaketten sonra bebekler yarı insan yarı hayvan olarak doğmaya başlamışlardır. Gus da onlardan biri. Gus, babası tarafından bir ormanda korunaklı bir evde büyütülmüş. Aradan 10 yıl geçtikten sonra bir şekilde Koruyucusu Jepperd ile tanışmıştır. Diğer melezleri de bulurlar ve gizemli bir yolculuğa çıkarlar. İşleri gerçekten de çok zor olacaktır. Çünkü, dünyadaki normal insanlar melezlerden korktukları için onları avlıyordur.

Sweet Tooth 1. sezon 8 bölümüyle yayınlandı

Sweet Tooth dizisini nasıl izlerim, hangi kanalda sorularına cevap vermeye çalıştık. Siz de Netflix üyeliği alarak yeni dizi ve sinemaları bilgisayardan ve televizyondan izleyebilirsiniz.

Sweet Tooth orijinal tanıtım ön izleme fragmanı


Kaynak: Netflix Türkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu