TV Programları

Survivor’dan Kim Elendi? İsmail Balaban Adaya Veda Etti mi?

Survivor 2021'de elenen isim belli oldu. Acun Ilıcalı, elenen yarışmacıyı açıkladı. İsmail Balaban neler söyledi?

Survivor 2021, yine heyecan dolu bir ana tanıklık etti. Programın yeni bölümünde adadan bir kişi elenecekti. O ismin kim olduğu çok merak ediliyordu. Adaylar arasından eleme potasında bulunan Aleyna, Dora ve İsmail arasındaki mücadele nefes kesti. SMS oylamalarına göre belirlenen sonuçta elenen isim açıklanınca büyük şok yaşandı. Survivor’dan elenen yarışmacı kim oldu?

Dora Survivor’dan Elendi!

Acun Ilıcalı’nın açıkladığı sonuçlara göre Dora, en az sms alan kişi oldu. Bu yüzden adadan elenmesine karar verildi. Sürpriz bir şekilde Survivor’dan ayrılan yarışmacının hayranları büyük üzüntü yaşadı. Sosyal medyada oyuncu ile ilgili çeşitli paylaşımlar yapıldı. Ayrılmayı hak etmediği ve bu konuda bir şeyler yapılması gerektiği vurgulandı. Ancak kurallar gereği elemeler izleyicilerin oylamasına göre gerçekleşiyor.

Adada 5 Kişi Kaldı!

Yapılan oylama sonrasında Dora adadan gidince büyük finale de çok az kaldı. Çünkü adada yalnızca 5 kişi kaldı. Önümüzdeki hafta yapılacak oylama ile çok kritik bir haftadan geçilecek. İsmail ve Ayşe arasındaki tartışma izleyicinin gözü önünde gerçekleşmişti. Bundan sonraki süreçte ikili arasında büyük bir rekabet dönebilir. Her şey rağmen izleyiciler, içlerinden geçen hisse ve gördüklerine göre karar verecek. Survivor’un en kritik anlarında elenen isim kim olacak göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu