TV Programları

Survivor’da Kritik Anlar! Dokunulmazlıka Hangi Takım Kaybetti? 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2021'de 2. eleme adayı da açıklandı. Eleme adayının kim olduğu merak ediliyor. Kaybeden takım büyük bir yara aldı. İşte Survivor 2021'de yaşananlar...

Survivor’da geçen her haftada bir kişinin daha adaya veda etmesi ortamı iyice heyecanlı hale getirdi. Rekabetin artması izleyicilere de heyecan veriyor. Geçtiğimiz hafta oynanan dokunulmazlık oyununda mağlup olan takım, aralarında oylama yaparak bir kişiyi potaya götürdü. Survivor’da eleme adayının kim olduğu merak ediliyor.

Dokunulmazlığı Hangi Takım Kaybetti?

Survivor 2021’de dokunulmazlığı kaybeden takım Kırmızılar oldu. Kırmızı takım yarışmacıları, yaptığı oylamanın sonucunda bir ismi eleme adayı olarak seçti. Ancak kimin seçildiği çok merak edildi. Kritik anların yaşandığı programda Dora ile beraber kimin aday olduğu araştırılıyor.

Aleyna Çalışkan Aday Gösterildi!

Kırmızı takım kaybedince aday olarak ortaya çıkan isim Aleyna Çalışkan oldu. Böylelikle nefes kesen yarışmada Dora ve Aleyna Çalışkan eleme adayı olarak karşımıza çıkacak. Son ismin kim olacağı merak ediliyor. 3 isim oylamada karşılaşacak ve en az oy alan isim adaya veda edecek.

Adadan Kim Ayrılacak?

Henüz 3. eleme adayı da belli olmadığı için adadan kimin ayrılacağı kesinleşmedi. Ancak Survivor 2021’de eleme potasındaki her iki yarışmacının da güçlü bir kitlesi bulunuyor. SMS oyları iki yarışmacının da kaderini belirleyecek. Bakalım yeni dokunulmazlık oyununda potaya katılacak isim kim olacak? Acun Ilıcalı’nın sunduğu program çok yakında yeni bölümüyle TV8 kanalında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu