Magazin

Survivor Şampiyonu İsmail Balaban Kazandığı Parayla Öyle Bir İş Yaptı ki Kimse İnanamadı! Acun Ilıcalı Şok Olacak…

Fenomen yarışma “Survivor”ın 2021 sezonu şampiyonu ünlüler takımından İsmail Balaban oldu. Üstelik, kazandığı parayla öyle bir şey yaptı ki, bu kez gönüllerin şampiyonu oldu!

TV8’in sevilen yarışması “Survivor”, bu sene de birbirinden iddialı yarışmacılarla ekrana geldi. Kavganın ve gerilimin yine eksik olmadığı yarışma, bu kez aile krizlerine de sahne oldu. Acun Ilıcalı’nın da dediği gibi “Survivor” tarihinde ailelerin bu kadar işin içinde olduğu başka bir sezon yaşandığını sanmıyoruz! En büyük aile krizlerinden de ünlüler takımından İsmail Balaban’ın başına geldi. Annesinin telefonda ağlayarak İsmail Balaban’ın nişanlısı hakkında söylediği korkunç sözler, ünlü ismi derinden yaraladı. Ama özel hayat krizlerine ve yarışmadaki pek çok gerilime rağmen İsmail Balaban bu sezonun şampiyonu olmayı başardı!

İsmail Balaban’ın şampiyonluğu, çoğu izleyicinin içine sinen bir galibiyet oldu. Geçen sezonki “Cemal Can Canseven-Barış Murat Yağcı” çekişmesinin ve sonucun günlerce tartışıldığı bir ortam oluşmadı. Aynı zamanda milli bir güreşçi olan İsmail Balaban, yarışma sırasındaki kontrollü ve efendi tavrıyla “kaba pehlivan” algısını da yıktı. Yarışmaya güreş sporunu ve güreşçilerin aslında nasıl insanlar olduğunu gösterebilmek için katıldığını söyleyen İsmail Balaban, “Pehlivan dediğin kaba saba olur” algısını yıkmayı başardı. Şampiyon isim, yarışma boyunca çok sınandığını ama öfkesine hakim olarak amacına ulaştığını söyledi. Tüm Türkiye’nin sevgisini kazanmayı başaran şampiyon isim hakkında onu daha da sevdirecek bir iddia ortaya atıldı!

Parasının Yarısıyla…

İsmail Balaban, şampiyonlukla birlikte kazandığı para ödülünü kullanmak için kalpleri ısıtan bir yol seçti. Ünlü ismin memleketi Antalya’daki tanıdıklarının iddiasına göre, İsmail Balaban parasının yarısını hayır kurumlarına bağışladı! 300 bin TL kadar bağış yaptığı söylenen İsmail Balaban, bu hareketiyle hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu