TV Programları

Survivor İsmail’in güreştiği Çavuş lakaplı Mustafa Çetinkaya kimdir?

Survivor 20 Haziran Pazar 124. bölümde bugün; 2. dokunulmazlığı kazanan, survivor finalinde çeyrek finali garantileyen ve haftanın 2. eleme adayı belli olacak.

Dizisiyenibolum.com – Survivor 2021 yarışmasında finale günler kala yarışmada heyecan tavan yaptı. 20 Haziran günü yapılan mücadelelerden sonra, İsmail Balaban ile güreş müsabakası gerçekleşti.

İsmail Balaban ve Mustafa Çetinkaya başa baş mücadele ettiler. Yaklaşık 10 dk süren müsabakada İsmail bayağı zorlayan Mustafa, 102 kg ağırlığıyla İsmail’i terletti. Mustafa Çetinkaya’nın oyunu kazanmaya çok yakın diyebileceğimiz hamleler yaptı ama tecrübeli İsmail, rakibinin dikkatsizliğinden yararlanıp onu tuş yapmayaı başardı. İsmail Dominik’te yapılan bu güreş müsabakasının birincisi olarak sembolik madalyayı aldı.

Survivor Mustafa Çetinkaya (Çavuş Mustafa) kimdir?

Survivor 2021 yarışmasında 20 Haziranda İsmail Balaban ile temsili güreş müsabakası yapıldı. Survivor kamera arkası ekibinden 3 kişi gönüllü oldu.  Amasya Merzifon’lu olan Mustafa Çetinkaya, kamera arkası röportaj sorumlusudur. Aynı zamanda Acun Ilıcalı’nın askerlik arkadaşı olduğu da bilinmektedir. 102 kg ağırlığıyla ve güçlü yapısıyla İsmailli bayağı bir zorladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu