TV Programları

Survivor Dora, Aleyna, İsmail Hangisi elendi? Elenen Yarışmacının Duygusal Vedası!

Dizisiyenibolum.com – Survivor 2021 tüm hızıyla finale doğru giderken heyecanda da artış yaşanıyor. Yarışmayı takip eden takipçiler, yarışmacıların aileleri, en fazlada yarışmacıların kendileri yaşamadıkları heyecanı burada yaşıyorlar. En son elenen Batuhan’dan sonra yine bir eleme gecesiyle baş başayız. Survivor 2021’in ilk aracını kazanan yarışmacının elenmesi bir nebze de olsa gönüllere su serpti. En azından eli boş gitmedi.

Bugün takım oyununu kazanan

Bu yaz sıcağında kıyasıya bir mücadele veren yarışmacılar Paintball atışı yaptılar. 9-8 lik skorla kazanan Mavi takım oldu. Acun Ilıcalı Moderatör olarak kritik konseyi yönetti. Ayşe ve İsmail arasındaki husumet iyice gün yüzüne çıktı. Yarışmacılar söz aldı ve en sonunda SMS oylarının oylanmasından sonra elenen belli oldu. Bugün Survivor’dan kim elendi? detaylar geliyor.

Survivor 2021 yarışmasında bugün 122. bölüm oynadı ve gülen Mavi renk oldu. Harika bir ödül kazandılar. Ödül sonunda Ford Mustang ile süper bir yolculuk yaptılar, gezdiler, eğlendiler.

Gelelim kimin elendiğine.

Bugece elenen DORA oldu. Dora’nın veda konuşması. Dora giderken ne dedi? “Muhteşem bir maceraydı burası benim için. Buraya kadar gelmemde katkısı olan herkese çok teşekkür ederim. Benden sonra gönlümden geçen mavi takımdan birinin birinci olması yönünde. Ben her şeye hazırlıklıydım” diyerek veda etti.

Acun Ilıcalı elenen Dora hakkında ne dedi?

Farklı ve inançlı birisin.  Sohbetin zevkli, seninle sohbet etmekten çok keyif aldım. Sana yakın olanlara yakın uzak olanlara da uzak bir yapın var. Bizim için Survivorda çok renkli bir kişiliktin. Açık sözlü olmanla güzel bir iz bırakarak gidiyorsun.” Şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu