TV Programları

Survivor 2021’e Veda Eden İsim Belli Oldu! Adadan Ayrılırken Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

Survivor 2021'de SMS oylamaları tamamlandı. Steven ve Berkay SMS birincisi oldu. Aleyna Çalışkan, Batuhan, Dora ve Poyraz arasından hangisi yarışmacı adadan ayrıldı?

Survivor 2021’de adaya bir isim daha veda etti. Oldukça çekişmeli geçen haftada SMS oylamasıyla kimin gideceği belirlendi. Adada bir süredir rekabetin üst seviyede olduğu görülüyordu. Dora, Batuhan, Aleyna Çalışkan ve Poyraz üçlüsü arasından hangi isim adadan ayrıldı? İşte adaya veda eden o isim…

Aleyna Çalışkan Adaya Veda Etti!

SMS oylamasında en az oy alarak sonuncu olan Aleyna Çalışkan, Survivor 2021’e veda etmiş oldu. Adadan ayrılırken oldukça duygusal anlar yaşandı. Ünlü ismi sevenler onun ayrılığına çok üzüldü. Sosyal medyada da veda paylaşımları vardı.

SMS Oylamasında Kimler Birinci Oldu?

Kırmızı ve mavi takımda SMS oylamaları büyük dikkat çekti. Mavi takımda Steven birinci olurken kırmızı takımda Berkay’ın birinci olduğu görüldü. Steven Poyraz’ı eleme potasına gönderdi. Berkay ise Batuhan’ın ismini söyleyerek SMS oylamasına katılmasına neden oldu. İki isim de oldukça önemli bir avantajı elinde bulunduruyor. Halk oylamaları neticesinde yarışmacılar adadan gitmekten kurtuluyor. Hatta eleme potasına kimin yazılacağını dahi seçebiliyorlar. Hal böyle olunca izleyicilerin sevdiği isimler genellikle finale kadar mücadele ediyor. Finalde ise yalnızca iki isim kaldığından ötürü oylamalarda kimin birinci olacağı pek kestirilemiyor. Survivor 2021’in önümüzdeki hafta eleme potasına kimlerin gireceğin izleyeceğiz. Acun Ilıcalı’nın sunduğu programda heyecanlı bölümler bizleri bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu