Dizi Haberleri

Survivor 2021 kadrosu belli oldu mu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021’e bomba gibi başlayacağa benziyor. TV8 Survivor 2021‘de yarışacağı iddia edilen yarışmacıların katılması halinde izleyiciyi ekrana kilitleyecek ve yine en çok izlenenler arasına gireceği muhakkak.

Survivor 2021’e katılacağı iddia edilen yarışmacılar kimler?

Daha önce de TV8 MasterChef yemek yarışması programına da çıkan Celal SARIGÜL’ün 2021’de Survivor’a katılacağı konuşuluyor.

Daha önce 2020 de yarışan Uğur PEKTAŞ ve 2019 Survivor yarışmacısı Hikmet TUĞSUZ da yarışmaya tekrar katılacağı iddia edilen isimler arasında.

Öykü ÇELİK‘in de Survidor’a katılması bekleniyor. Daha önce Issız Adam filminden tanıtığımız Cemal Hünal Survivor 2021’e katılacağı kesinleşti.

Batuhan KARACAKAYA‘yı da Survivor 2021’de göreceğimiz kesinleşen yarışmacılardan. Oyuncu daha önce Aşk-ı Memnu dizisinden tanıyoruz.

Survivor 2021’e katılacağı kesinleşen yarışmacılar

Survivor 2021’e katılacağı kesinleşen iki yarışmacının, 1976 Maçka doğumlu Cemal HÜNAL ve Batuhan KARACAKAYA olduğunu belirtelim.

Survivor 2021 başvurusu nasıl yapılır?

http://www.tv8basvuru.com/basvuru/survivor/2  sayfasına girip form doldurarak  başvuruda bulunabilirsiniz. Koronavirüs sebebiyle sadece videolu başvuruların kabul edileceği bilgisini de yine internet sitesinde göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu