Magazin

Survivor 2021 İletişim Ödülüne Uzun Zamandır Hasret Kalan Gönüllüler Yine Elleri Boş Döndü

TV8 televizyonunun reyting rekorları kıran Survivor 2021 yarışmasında iletişim oyununda ünlülerden tarihi fark!

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’da heyecan devam ediyor. Bu akşam Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı arasında iletişim ödülü oyunu oynandı. İletişim ödülüne uzun zamandır hasret kalan gönüllüler, sevdikleriyle görüşebilme fırsatı yeniden kaybetti. Yarışmada ünlüler takımı neredeyse tarihi bir farkla oyunu kazanmayı başardı.

Survivor 2021 programında heyecan devam ediyor. Gönüllüler bu akşam oynanan iletişim oyununu günlerdir iple çekti ve büyük bir motivasyonla oyuna başladı. Ama oyunun genelinde takımdaki yarışmacıların çoğunun performansı vasatı aşamazken bu ödülü kazanmayı başka bahara bıraktılar.

survivor iletişim oyunu gönüllüler yine kaybetti

4 Mayıs Salı akşamı Survivor’da iletişim ödülü heyecanı yaşandı. Oyunda neler oldu?

4 Mayıs Salı Survivor 2021 İletişim Ödülü Oyunu

Ünlüler ve gönüllüler yeni bölümde iletişim oyunu için mücadeleye başladılar. Takımlar avantaj oyunu için kapışarak oyuna ısınmaya başladı. Avantaj oyunu kazanan ünlüler bir adım önde oyuna başladı.

4 Mayıs Salı Survivor 2021 elenen isim kim oldu? Survivorda adaya veda eden isim belli oldu.

Ünlüler takımının lehine 6 – 2’lik skora gelen oyunda gönüllüler toparlanmayı bildi ve oyunu 7-2’ye getirmeyi başardılar. Ama ünlülerin oyunu bırakmak ve iletişim oyununu kaptırmak gibi bir niyetleri yoktu.

İletişim ödülü oyununu 10-6 kazanmayı bilen ünlüleri bekleyen sürpriz neydi? Ünlüler takımındaki her bir yarışmacıya 1 dakikalık vido çekip instagramda paylaşma şansı verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu