TV Programları

Survivor 2021, 9 Haziran Çarşamba Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

TV8, Survivor 2021 Mavi ve kırmızı takım bireysel dokunulmazlık için mücadele verdi. Bu mücadele sonunda dokunulmazlığı kim kazandı?

Mavi takımdan Steven’ın gitmasinden sonra 3 kişi kalan ekip karşılarında 4 kişi ile mücadele etmekte zorlandılar. Ama bireysel performansların çok daha fazla önem kazandığı yarışlarda tüm yeteneğini kullanan ve iyi konsantre olan yarışmacının kazanacağı bir devreye girildi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 ünlüler ve gönüllülerin yarıştığı programda, 9.06.2021 günü dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıran kırana geçen mücadele sonunda Dokunulmazlık için finale yükselen Batuhan ve Poyraz ikilisi başa baş mücadele etti.

Oyunun başından beri Poyrazın üstünlüğüyle devam eden müsabakada, Batuhan’ın geri dönüşü ümitlendirdi ama bu yeterli olamayınca 5 – 3 Poyraz üstünlüğüyle çekişme bitti. Böylelikle Poyraz dokunulmazlığın sahibi oldu. Finale yaklaştıkça ödüllerin büyüdüğünü ve daha önceki yıllarda olduğu gibi araba ödüllerinin verilmeye başlanacağını belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu