TV Programları

Survivor 2021, 23. hafta 113. Bölüm Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı: 3. Eleme Adayı Kim Oldu.

Acun Ilıcalı'nın konseyi yönettiği akşamda 3. eleme adayını söyleyen ve bireysel dokunulmazlığı son kazanan isim..

Survivor 2021 yetenek yarışması tüm hızıyla finaldeki büyük ödüle doğru giderken dün akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda kimin kazandığını açıklıyoruz. Ayrıca 3. eleme adayı kim oldu sorusuna da cevap veriyoruz.

Survivor 2021 7.06.2021, 3. eleme adayı ve bireysel dokunulmazlığı kazanan isimler

Gitme Potasına giren Stevan, Ayşe ve Aleyna üçlüsünden bakalım kim gidecek. 8 Haziran 2021 Salı günü adadan ayrılacak yarışmacı belli olacak. 1. eleme adayı Aleyna olurken, 2. aday da Stevan Olmuştu. 7 Haziran 2021 Pazartesi oynanan oyundan sonra konseyde SMS oylaması yapılmış ve 3. eleme adayının da Ayşe olduğu belirlenmişti.

Haftanın 3. dokunulmazlık oyununda bireysel dokunulmazlığı kazanan oyunculara da baktığımızda, dün akşam İsmail Balaban bireysel dokunulmazlığı kazanan isim olmuştu. İsmail 3. eleme adayı olarak kimi söyledi? İsmail’in ağzından Ayşe ismini söyledi.

Dokunulmazlık oyununda final eşleşmelerine baktığımızda, İsmail – Ayşe, Berkay – Poyraz eşleşmeleri oldu ve sonunda da kırmızı takımdan İsmail ve mavi takımdan Berkay final mücadelesine girişmişlerdi ve sonunda da gülen taraf 5 – 1’lik skorla İsmail olmuştu. İsmail böylelikle kırmızı takıma Villada fütüristik 2050’ler partisine katılma ve akşam yemeği ödülünü kazandırmıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu