Gündem

Survivor 2021 16 şubatta 6. haftada kim elendi – işte veda eden isim

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışma programı tüm hızıyla devam ederken dün gece (16 şubat) eleme gecesi düzenlendi. eleme potasındaki Doğan ve Çağrı eleme adayı potasındayken 3. bir kişi daha elemeye katılması için yapılan sms oylamasında 1. olan ünlüler takımından Batuhan’ın tercihi merak konusu oldu.

Survivor 2021 6. hafta eleme potası sms 1. si kim oldu?

Survivor 2021 6. hafta Sms birincisi olan Batuhan, eleme potası adayı olması için Doğan ve Çağrı’nın yanına 3. kişiyi Hayrettin olarak seçti.

Oylama sonucunda Hayrettin adadan ayrılan isim oldu. Böylece hayrettin Survivor 2021 de 6. haftada elenen isim olarak adaya veda etti.

Survivor 2021 den elenen Hayrettin ne dedi?

Nereden başlayacağımı bilmiyorum. İyi ki katılmışım. Herkesin ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde Survivor’a katılmak olmalı. Bazen düğümleniyor boğaz. Davetiniz için teşekkür ederim. İnsanlara olmayan Hayrettin’i göstermedim, olan Hayrettin’i gösterdim. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tabi insan daha da kalmak istiyor. Parkurda kendimi gösteremedim. Çok güzel bir tecrübe oldu.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu