TV Programları

Survivor 2021 13 Haziran dokunulmazlığı kim kazandı? 3. eleme adayı kim oldu?

TV8, Bu hafta dokunulmazlığı kazanan ve eleme potasına düşen yarışmacılar belli oldu. Survivor 2021 14 Haziran yeni bölüm fragmanını yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Dizisiyenibolum.comSurvivor 2021 yarışması büyük finale doğru hızla ilerlerken, her hafta yarışmacılardan birinin elendiğine şahit oluyoruz. Artık ödüllerin ve risklerin de büyüdüğünü bilen yarışmacıların tüm güçlerini oyunlara verdiğini görüyoruz. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isimlerin eleme adayı olarak kimi söyleyeceği merak konusu oluyor. Geçtiğimiz haftada araba ödülünü Dora almıştı.

Kırmızı takım ve Mavi takımda sayılar iyice azaldı. Kırmızı takımda 13 Haziran 2021 itibariyle; İsmail Balaban, Berkay Yuvakuran, Batuhan Karacakaya, Aleyna Kalaycıoğlu yarışıyor. Mavi Takımda ise; Ayşe Yüksel, Yiğit Poyraz, Uğurtan Dora kaldı. Önümüzdeki salı günü eleme adaylarının yarışacağı ve en düşük SMS oyunu alanın eleneceği güne doğru yaklaşırken heyecan iyice arttı.

Survivor 2021 13 Haziran dokunulmazlığı kim kazandı? 3. eleme adayı kim oldu?

Bu hafta ilk dokunulmazlığı alan yarışmacı Payraz olmuştu. 2. ve 3. dokunulmazlığı kazanan isim Berkay, son eleme adayı olarak karşı takımdan Ayşe’yi seçti.

Survivor 2021 3. dokunulmazlığı kim kazandı. 3. eleme adayı kim oldu
  • 1. dokunulmazlığı kazanan Mavi takımdan POYRAZ– Kırmızı takımdan BATUHAN‘ı 1. eleme adayı olarak seçti
  • 2. dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takımdan BERKAY– Kendi takımdan 2. eleme adayı olarak ALEYNA‘yı seçti.
  • 3. dokunulmazlığı kazanan yine kırmızı takımdan BERKAY oldu – Mavi takımdan AYŞE‘yi seçti.

Dokunulmaz olan Poyraz ve Berkay rahatlarken, eleme potasına düşen Batuhan, Aleyna ve son olarak Ayşe oldu. Yarın, 14.06.2021 de yeni bölüm var mı? Evet yarın yeni bölüm saat 20:00’de TV8’de olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu