TV Programları

Survivor 2021, 114. Bölümde En Son Kim Elendi? Survivor 2021 Son SMS Sıralaması

TV8 dün akşam kim elendi? İşte 8 Haziran 2021 Salı günü adadan en son ayrılan isim! İşte, Survivor 2021 yarışmasında 23. haftada 114. bölümde elenen isim!

TV8, Survivor 2021 yarışma programında 08.06.2021 tarihinde, akşamında kimin elendiğini, kimin SMS birincisi olduğunu, adadan kimin ayrıldığını araştırdık. Bir önceki, Survivor 23. hafta 113. bölümde Ayşe 3. eleme adayı olmuştu.

Survivor 2021 8 Haziran kim elendi, adadan kim ayrıldı?

Yarışmacıların heyecanının yanında ailelerinin de heyecanı doruk noktasına çıktığı son bölümlerinde elenenler, dokunulmazlığı alanlar gündeme damga gibi vuruyor. Tartışmasız olarak Survivor 2021 yarışması, TV8 televizyonunda en çok izlenen program olma özelliğini içerisindeki heyecana borçlu. Programın izlenmesinin arttığını yarışmacılara verilen SMS oylarının sayısından da anlaşılıyor.

Dün akşam eleme gecesin; yarışmacılar, aileleri ve takipçilerinin soluksuz izlediği bir akşam oldu. 23. hafta eleme adayı olan Aleyna, Steven ve Ayşe üçlüsünden hangisi ayrıldı? Yapılan SMS sıralamasından en düşük oyu alıp elenen isim mavi takımdan STEVEN oldu.

Dominik Cumhuriyetinde düzenlenen yarışmada eleme gecesinde yapılan SMS sıralaması ise şu şekilde şekillendi.

Kırmızı takımda; 

  1. İsmail Balaban
  2. Aleyna Kalaycıoğlu
  3. Batuhan Karacakaya
  4. Berkay Yuvakuran

Mavi Takımda;

  1. Ayşe Yüksel
  2. (Uğurtan) Dora
  3. (Yiğit) Poyraz
  4. Steven Salam olarak sıralandı.

Steven Salam kimdir?

Steven Salam, 201’de Demokratik Kongo Cumhuriyetinden Türkiye’ye geldi. Lise ve üniversite eğitimini Türkiye’de tamamladı. Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesinde Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünü bitirdi.

Steven’ın yarışma kazandığında en çok söylediği Wakanda Forever ne demek? Bu kelime selamla anlamı taşıyor. Wakanda; Marvell çizgi filminde geçen, gerçekte olmayan bir ülkedir. Ellerin çapraz omuza konarak söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu